Wpis z mikrobloga

@Krs90: rzecz w tym, że to oni się na tym znają i biorą za to kasę, więc to oni powinni zrobić tak, żeby było dobrze. Albo skończyć na drugim sezonie. Twórcy "Breaking Bad" potrafili.

@daardevil: na szczęście od kilku odcinków nie ma patetycznych przemów tego szeryfa i jego przemądrzałego bachora.
  • Odpowiedz
@Krs90: Szczerze to nie chce mi się rozwodzić co mi się nie podoba. Po prostu ostatni sezon to w 90% gadanie i budowanie jakichś zawiłych relacji społecznych. Liczyłem na serial bardziej survivalowy, a nie na telenowelę. Tak czy siak, właśnie oglądam najnowszy odcinek.

PS Bardzo podobałaby mi się wizja w której pokazane jest jak rozwijają to więzienie w 'bazę'. Znajdują nasiona, sieją zboże, budują jakieś maszyny proste, poszerzają terytorium, można
  • Odpowiedz
@daardevil: Mi też motyw więzienia się najbardziej podobał, dlatego 3 sezon jest według mnie najfajniejszy. Ale muszę się też zgodzić z @Krs90 i @Homer_Simpson. Ten serial jest oparty na komiksie, gdzie im dalej tym zombiaki i survival schodzą na jeszcze dalszy plan niż w serialu, a romansów i relacji międzyludzkich jest jeszcze więcej. Nawet tytuł można interpretować, a nawet trzeba nie jako o zombie tylko właśnie o
  • Odpowiedz