Wpis z mikrobloga

To się dzieje na serio, laska zbiera dziesiątki tys pozytywnych komentarzy, bo umie zrobić smoka zamiast gotować XD
A pytanie o gotowanie jest nie na miejscu wg nich XD
No tak, pewnie lepsze pytanie to gdzie pracujesz by wysondować ile zarabiasz :)
I by nie było, absolutnie nie oczekuję od kobiety by mi gotowała, ale być z tego dumnym jest komiczne.
Nie czepiam się ten laski, jest smieszna, tym bardziej że to pewnie jakiś film? #!$%@? mnie za to feministki, które takie pytania uznają za nie na miejscu.
https://www.instagram.com/reel/C2XsTnUSPCB/?igsh=MndyaHc5empuZGt3
#bekazlewactwa
  • 18
@aarahon:
A czy każde pytanie musi czemuś umniejszać? XD
Wystarczy potraktować to pytanie jak „czy umiesz jeździć na nartach”. Widocznie kobiety wstydzą się że nie potrafią gotować, dlatego te pytanie to dla nich problem.
Wystarczy potraktować to pytanie jak „czy umiesz jeździć na nartach”.


@text: Czy umiesz się powstrzymać od patrzenia na twórczość kobiety przez pryzmat przydatności jako żona?
@aarahon: A czekaj, bo to przypadkiem nie był jakiś program w którym spotykają się i randkują? To czekaj, to że ktoś przyszłościowo spojrzał na nią przez pryzmat przydatności jako żona to źle? Kobiety cały czas patrzą na faceta czy będzie on przydatny jako mąż, czy dobrze zarobi i utrzyma rodzinę, lub czy będzie potrafić obronić rodzinę w razie konieczności. Nie dziwne to jest że pyta ją o to czy potrafi gotować.
Czy umiesz się powstrzymać od patrzenia na twórczość kobiety przez pryzmat przydatności jako żona?

@aarahon:
Ale to ty chyba tak patrzysz, bo tak to rozpatrujesz. Dla mnie to pytanie tak jak bys o narty pytał i NIE mam problemu, by sie mnie o to zapytać.
Prosta sprawa, zywienie się samemu to z 2x mniejsze wydatki. Może wiec byc tak, z\e obie strony beda musialy cos gotowac. Dlaczego #!$%@? sie o to
@aarahon:
Bo odbierasz takie pytanie jako atak na kobietę, poniewaz taką masz wizję kobiety i uważasz, że to może zaboleć. Ja traktuję to pytanie zupełnie neutralnie.
Po drugie jak każdy lewaczek, bawisz się w poprawnośc polityczną i czynisz ze zwykłych spraw jakies tematy tabu XDDDD
Wy lewaczki jesteście tak komiczni, że nawet tego nie dostrzegacie.
Bo odbierasz takie pytanie jako atak na kobietę,


@text: ok, ja uważam że to kłamstwo ale mam nadzieję że jesteś mężczyzną a nie #!$%@?ą i udowodnisz swoje słowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)