Wpis z mikrobloga

Trafiłem dziś Henry thunder 93 z icon picka
Człowiek się cieszy bo to Idol z dzieciństwa i przepiękna karta, ale mam ogromny kłopot bogactwa.

Wczoraj trafiłem z picka Drogbe winter (1,4kk) ale nawet meczu nie zagrał i siedzi w głębokiej rezerwie.

Za kogo byście wsadzili Henry? Najbardziej myślę nad Eusebio centurion

Myślałem żeby wyrzucić alabe i wtedy w środku pola miałbym zico Zidane Jairzinho ale obawiam się że mogłoby być zbyt intensywnie.
#fut
Yaques - Trafiłem dziś Henry thunder 93 z icon picka
Człowiek się cieszy bo to Idol z...

źródło: Screenshot_2024-02-04-22-31-46-788_com.ea.gp.fifaultimate

Pobierz
  • 11
  • 0
@Redoxx: A posprawdzam sobie jakoś tych zawodników, będę rotował w kwalifikacjach, finałach i wybiorę 3 do przodu. Mając topowe karty i tak pewnego progu nie przeskocze niestety
@Yaques: Eusebio jest o tyle OP, że miml braku defa dobrze przechwyca pierwsze podania od ŚO/LO/PO do pomocy, a jak pierdzielnie z 30 m to nie do obrony
  • 1
@Redoxx: A spróbuję zagrać ofensywnym środkiem l, bo ta gra to taki rollercoaster emocji że się odechciewa wszystkiego. Gram najmocniejszym składem i nieraz nie mogę podac, źle przyjmują, nie mogę się oderwać od obrońcy. Później wchodzę w mój polski skład, tam wszystko pięknie fajnie chodzi i mam radość gry. Za dużo nerwów kosztuje wszystko
@Yaques: Jak ja widzę te karty Eusebio, Maldini, Casillas, Mbappe, Zidane i Bacha w co drugim składzie, to mi się na sranie i rzyganie zbiera. Jakby #!$%@? innych kart nie było. Nic tak gry nie obrzydzi jak gracze, którzy są nudni jak flaki z olejem. Jeszcze Van Dijka brakuje do kompletu
  • 1
@NightRock: Nikt Ci nie broni grać tym co trafisz. Po trafieniu Casillasa bałem się że przez wzrost nie będzie się nadawał. I rozegrał ponad 600 spotkań i nie planuję go wymienić. Mam jeszcze w składzie Toty Cecha, zwykłego van der sara, ale Iker bronił mi najlepiej.

Dodają meta graczy do SBC to nie ma co się dziwić że gracze ich używają i czerpią przyjemność z grania akurat nimi. Każdy chciałby pograć
@Yaques: Akurat mój skład mało oklepany. Chyba Schmeichel oklepany, ale dlatego, że broni według mnie najlepiej, bo miałem VDS Thunderstruck i sprzedałem go tak szybko, jak kupiłem, bo bronił jak łamaga
NightRock - @Yaques: Akurat mój skład mało oklepany. Chyba Schmeichel oklepany, ale d...

źródło: fut

Pobierz
  • 0
@NightRock: Z Bardzo nieoczywistych jest Dante, resztę dość często się spotyka. Cafu best w co drugim składzie. Sam bym Besta robił, gdyby nie to że z picka trafiłem Jairzinho.
Ktoś patrząc na Twój skład też moze mieć podobne odczucia.

Gdybym trafił Carlosa też oczywiscie zagościł by w moim składzie, ale nie można mieć wszystkiego.

W każdym razie miłej gry i bez nerwów podczas rozgrywki. Bo to wykańcza nas wszystkich.