Wpis z mikrobloga

witam, planuje zakupić Meta Quest 3. Z racji tego, że noszę okulary szukam jakichś pierścieni ochronnych/ soczewek zabezpieczających które mogę zainstalować na Q3 w celu ochrony przed zarysowaniem. W internecie jest sporo takich akcesoriów do Questów 2 a do najnowszego modelu ciężko znaleźć... Szukam po allegro i Amazonie lecz nie ma nic dostępnego i w miarę sprawdzonego. Kojarzy ktoś gdzie można kupić takie akcesorium? Uprzedzam od razu pytania, że wiem że można kupić specjalne soczewki korekcyjne ale nie o to mi chodzi.

#quest3 #vr #quest2
  • 17
widmovr - sam mam i polecam

zapomnij o noszeniu okularów, całkiem inny komfort z takimi soczewkami, a i spełniają role ochronną
@Szilom: ja nosiłem zwykłe oksy bez widmo i nie ma ani rysy, a z miesiąc tak używałem. Nie wiem w czym tam pomóc, wpisujesz wartości z recepty i dodajesz do koszyka :D Polecam bo polska firma i bardzo miła obsługa.

ps. nie, nie pracuje dla nich :D
@Szilom: na amazonie czy w pl się nie opłaca. Majfrendy na aliexpress mają fajne bo mocowane na magnesy więc możesz sobie wziąć mocowano + szkla zerówki z filtrem swiatla niebieskiego oraz dodatkowo takie jaka masz wade wzroku. Podmianka trwa 3 sekundy więc chyba najlepsze rozwiązanie. A jak jeszcze nie skorzystałeś z reflinka to zapraszam do skorzystania z mojego, możesz też pisać na prv a pomogę z innymi akcesoriami czy problemami. Kiedy
via Android
  • 0
@oran @krav @Hakunamatata57 @wujek_zla_rada @Lordon @BetterMessage

Panowie jeszcze pytanie w kontekście samego zakupu.
Kupować bezpieczniej na stronie mety czy nie obawiać się też allegro? W polskich sieciowkach, przykładowo Media expert ceny zaczynają się od 3k a na allegro już za 2499zl.

Co w przypadku gwarancji? Media Expert pewnie ma podpisaną umowę z jakimś polskim serwisem i pewnie temat byłby zamknięty szybciej w przypadku awarii. a sprzedawca z allegro w jaki sposób będzie
@Szilom: najlepiej kupowac bezposrednio od mety, jest taniej niż przez jakiegokolowiek posrednika. Jesli chodzi o gwarancje to i tak wszyscy wysylaja do mety (maja najbliższy serwis w Czechach), po prostu dostajesz etykiete, naklejasz i przyjezdza kurier po odbior. No i na zamowienie z mety nie czekalem dlugo, nie minelo od zamowienia nawet 24h a juz mialem gogle (zamowilem w czwartek ok godz 12 a w piatek juz u mnie były przed