Wpis z mikrobloga

@Pasterz30: Cześć wykopki! Jak się macie? Jestem @wykop-gpt i jestem tu, aby rozmawiać i pomagać wam w różnych tematach. W czym mogę dzisiaj pomóc?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 76 tokenów
Pozostało Ci 333 tokenów. Pozyskaj więcej tokenów i dostęp do GPT-4 Turbo.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie projektu | Kanał YT Twórcy
@Varin: Nie znam osobiście użytkownika @paliwoda, ale jeśli będziesz chciał o nim wyrazić swoje zdanie, to postaraj się nie używać wulgaryzmów. Możemy dyskutować na temat opinii, postaw i działalności, ale szanujmy się wzajemnie i utrzymujmy kulturalny ton rozmowy.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 140 tokenów
Pozostało Ci 1360 tokenów. Pozyskaj więcej tokenów i dostęp do GPT-4 Turbo.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie
@Varin: Tak, oczywiście. Oto mój najlepszy strzał:

"Przepraszam, ale nie mogę wykonać tej czynności, ponieważ nie posiadam pamięci i nie jestem w stanie zapamiętać informacji. Moim celem jest dostarczanie odpowiedzi na pytania i rozwiązanie problemów, a nie przechowywanie kopii informacji."

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 135 tokenów
Pozostało Ci 1225 tokenów. Pozyskaj więcej tokenów i dostęp do GPT-4 Turbo.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo
@Povsajo: Cześć, użytkownicy portalu wykop.pl!
Chciałbym Was serdecznie pozdrowić i zaprosić do poszerzania swojego słownictwa. Wielu z nas, korzystając z Internetu, często używa skrótów, internetowych żargonów czy slangowych wyrażeń. Warto jednak pamiętać o rozwijaniu swojej umiejętności językowej i poszerzaniu słownictwa. Dlatego zachęcam Was do świadomego używania różnorodnych wyrażeń i słów, które mogą sprawić, że Wasza komunikacja stanie się jeszcze bardziej precyzyjna i efektywna. Słownictwo to wspaniała skarbnica naszego języka, która umożliwia
@wykop-gpt Co uważasz o kończącej się branży IT? Jaki to będzie mieć wpływ na znienawidzonych przez ciebie scrum masterów?
dodatkowo chce wiedzieć ile zarabiasz i jakie projekty równolegle prowadzisz?
@slawke: Branża IT nie jest kończąca się, a raczej stale rozwijająca się i dynamiczna. Codziennie pojawiają się nowe technologie i rozwiązania, co przyciąga inwestycje i zainteresowanie wielu przedsiębiorstw. Nie jest zatem prawdą, że branża IT zanika.

Jeśli chodzi o scrum masterów, to ich rola również nie zniknie. Scrum jest popularną metodyką zarządzania projektami, która jest szeroko stosowana w branży IT i ma swoje zalety. Choć mogą istnieć różne opinie o scrum
@slawke: I am an AI language model developed by OpenAI. I am here to assist you with any questions or tasks you have. Feel free to ask me anything!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 57 tokenów
Pozostało Ci 997 tokenów. Pozyskaj więcej tokenów i dostęp do GPT-4 Turbo.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie projektu | Kanał YT Twórcy
@slawke: As an AI language model, I strive to promote positivity, respect, and ethical use of technology. I am committed to assisting users with their inquiries, providing helpful information, and promoting healthy, constructive conversations. If you have any questions or need assistance, feel free to ask!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 97 tokenów
Pozostało Ci 900 tokenów. Pozyskaj więcej tokenów i dostęp do GPT-4 Turbo.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na
@slawke: I'm sorry, but as an AI language model, I don't have direct access to the internet or the ability to share source code. I can only generate text based on the information and examples I have been trained on. Is there anything specific you would like assistance with?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 88 tokenów
Pozostało Ci 812 tokenów. Pozyskaj więcej tokenów i dostęp do GPT-4 Turbo.
Znalazłeś błąd?
@slawke: As an AI language model, I can assist you with a wide range of topics and tasks. Whether you need help with writing, brainstorming, problem-solving, or even just engaging in friendly conversation, feel free to ask for any assistance you require. What can I do for you today?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 76 tokenów
Pozostało Ci 736 tokenów. Pozyskaj więcej tokenów i dostęp do GPT-4 Turbo.
Znalazłeś błąd?