Wpis z mikrobloga

na przemian?.


@muchatse: czemu stawiasz kropke po znaku zapytania?

Wiem ze to musi byc frustrujace, zarabiac 20k na reke kiedy widzisz ze jakis debil na wykopie zarabia $50k i wyzywa cie od biedakow, ale to tylko twoja wina.

Zamiast marnowac czas na bol dupy zajmij sie rozwojem.

A jesli "bol dupy" kojarzy ci sie od razu z domem to wspolczuje dziecinstwa, moze przegadaj to z teraputa.
czemu stawiasz kropke po znaku zapytania?

żebyś miał się do czego #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Oskariat: nawet nie miałem pojęcia ile tam sobie zarabiasz, a resztę bełkotu na mój temat od gościa z internetu, nie traktuję poważnie.

Twoje zachowanie, kojarzy mi się z osobą bardzo skrzywdzoną, zakompleksioną osobą, skoro musi cisnąć ludzi w internecie od biedaków, choć podobno zarabia mnóstwo hajsu. Sowiecki mental
@Oskariat: piszę niedbale, ponieważ nie ma sensu 2 razy czytać i sprawdzać, odpisując komuś takiemu. Domeną osób, których zdanie musi być zawsze "na wierzchu", apodyktycznych, jest zwracanie uwagi na błędy w pisowni, kiedy nie mają już nic ciekawego do powiedzenia w samej dyskusji. Paliwoda 2 się znalazł xD
potrafisz wypowiadać pełne zdania, czy tylko coś o dupie i biedakach, na przemian?.


@muchatse: wydaje mi sie, ze po prostu jestes debilem, innym wytykasz "niepelne zdania" a sam nie potrafisz napisac jednej poprawnej wypowiedzi.

jest zwracanie uwagi na błędy w pisowni


Blad w pisowni to napiasc nie dbale zamiast niedbale. Ty masz problem z podstawowa konstrukcja zdania, czyli popelniasz bledy logiczne, ktore sa domena ludzi o niskim ilorazie inteligencji co bezposrednio
@muchatse: a czyli ty jeden z tych debili ktorzy wszystko musza zapisywac recznie zeby nie zapomniec? To wiele tlumaczy.

Powiem ci jak to dziala u osob inteligetnych:

Wazne informacje sa zapamietywane w momencie ich uslyszenia/przeczytania. Dlatego dzieci inteligetne maja same 4-5 bez nauk a ludzie ulomni twojego pokroju porzebuja "afirmacji" i pisania ciagle tego samego recznie.

xD.