Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: boli dupa, że wytknąłem Ci bycie naziolem, co?

z gruzowania ruskich się cieszę, bo każdy rusek może się poddać i nie być gruzowany. i w większości sami przyjeżdżają na ukrainę, żeby zarobić.

natomiast izrael sponsorował terrorystów z Hamasu, prawdopodobnie tylko i wyłącznie po to, żeby sobie zająć Gazę. i przeprowadza teraz ludobójstwo.

odróżnij cywila od żołnierza, naziolu.
każdy rusek może się poddać i nie być gruzowany. i w większości sami przyjeżdżają na ukrainę, żeby zarobić.


@manjan: każdy palestynczyk mógł żyć sobie spokojnie w Izraelu, wybrali jednak walkę więc dostają to co chcieli
Niech Żyje Wielki Izrael. Niech Żyje Izraelska Judea i Samaria.


@pieknylowca: tak tak XD na całym świecie znowu zaczynają żydów nienawidzić, ciekawe czemu XD

jak tylko lobby żydowskie w USA padnie, to będzie ciekawie, oj ciekawie.
XDDD, rozwala mnie to że te same osoby które cieszą się że ruscy są gruzowani i wysyłani na przemielenie i chcieli bombardowania Moskwy dostają bólu dupska jak Izrael bombarduje terrorystów z Gazy

@pieknylowca: Ja się nie cieszę z niczyjej śmierci, jednak całym sercem jestem za Ukrainą i za Izraelem. Obydwie sytuacje są czarno-białe. Każdy kacap won z Ukrainy - każdy Arab won z Judei - i jest to wynikiem ich własnych
@manjan: tak xD chcieli przejac gaze wiec dlatego w 2005roku calkowicie ja oddali. Po raz Pierwszy od 3000 lat nie ma Żydów w Gazie ale oczywiscie chca ja przejac a Hamas to Zydowski twor xD