Wpis z mikrobloga

Mirki mam kłopot. Piszę do Was z przeszłości. Jest rok 2008. Potrzebuje pożyczyć ze SKOK Wołomin 2 800 000zł.
Dochodu mam 8 tys zł, ale przychodu wynosi 25 tys zł. Bank wie, że jestem gwiazdorem popu i zarabiam miliony no ale ich nie mam bo wydaje za dużo.
Myślicie, że jeżeli wpiszę dochód w rubrykę przychodu tj. 25 tys i wyłudzę kredyt to czy w 2023 roku zostanę za to skazany?

Czytałem, że za takie przestępstwo grozi od 3mc do 5 lat. Myślicie, że coś może pójść nie tak? Znacie może jakiegoś zakolaka z przyszłości który zrobi o mnie dokument pokazujący, że jestem niewinny?

Mordy pomocy.

#kanalzero #kredythipoteczny xD #stanowski
kukaszr - Mirki mam kłopot. Piszę do Was z przeszłości. Jest rok 2008. Potrzebuje poż...

źródło: obraz_2024-02-04_092603048

Pobierz
  • 19
a teraz każą płacić


@ZaczarowanyLump: Chodzi o to, że nie każą płacić tylko każą iść do więzienia.

Dochodu mam 8 tys zł, ale przychodu wynosi 25 tys zł


@kukaszr: Myślę, że #!$%@? to da, bo będą chcieli Twój pit i dokładnie sprawdzą, czy jesteś w stanie to spłacić. Przecież nie pożyczają na ładne oczy, czy włosy.
@kukaszr: mnie w tej sprawie Wisniewskiego zastanawia jedno. Wtedy byl na fali popularnosci, koncerty gral hurtowo za ogromna kase itd Pieniedzy jak arab piachu czym sam sie chwali a nie mial marnego 2,8 mln zl na zakup klubu w gotowce?
@kaczormistrz jeżeli zarobisz w miesiącu 2mln zł ale wydasz prawie wszystko i zostanie Ci z tego 10 tys ziko no to co się dziwić? Facet kupował samoloty, domy na świecie, posiadłości bo miał forsę. Zapomniał tylko, że jak kupujesz chatę to należy ją utrzymać i na tym poległ. Dla przykładu u mnie we wsi jest chata 1200mkw na działce około 3-5ha… koleś chce ją sprzedać za 11mln. Koszt utrzymania domu to 2