Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@maniac777: ale czekaj, powiedz mi bo nie jestem w temacie, on nie wlazł na krzesło? po filmie widać że nawet dwóch japońców od razu drygneło do niego jak tylko na coś wlazł, i poprosili go gestem o zejście, no i komentarz "ja #!$%@?" zaraz po tym jak wlazł na coś, sugerują że jednak sie zbłaźnił i coś #!$%@?ł. teraz nagle jakieś wykopki wmawiają mi że on nic nie zrobił złego i
ale czekaj, powiedz mi bo nie jestem w temacie, on nie wlazł na krzesło? po filmie widać że nawet dwóch japońców od razu drygneło do niego jak tylko na coś wlazł, i poprosili go gestem o zejście,


@Frygus96: Nie. To nie krzesło lecz podest który jest tam ustawiany specjalnie by członkowie delegacji na nim stawali by fotografie grupowe które robią sobie tam dobrze wyglądały gdy ludzie stoją w dwóch rzędach. Fragment
maniac777 - >ale czekaj, powiedz mi bo nie jestem w temacie, on nie wlazł na krzesło?...

źródło: 9ec33c5587136a17

Pobierz
@Frygus96: Delegacja nie była tak liczna by tak na prawdę potrzebne były dwa rzędy. Komorowski najwyraźniej chciał ten jeden rząd utworzyć na podeście, a Japończycy go przesunęli na miejsce gdzie zazwyczaj staje głowa delegacji za sobą mając drugi rząd.
maniac777 - @Frygus96: Delegacja nie była tak liczna by tak na prawdę potrzebne były ...

źródło: NDAuanBlYSUgFxddbRdsMGNPQwcrTmJmNFdbTG0jYXJ1RRlacFthLW8CEUAyAGElbhNOBDIJKWtyQVddckM5NB4PBAIdDjwrLxwSAiMbES8uGA4cLRs9LygqCw8yAyAtICoRDzAALykkGxUxdFh-aisFBAlgEQ

Pobierz
@maniac777: ja żyłem nagraniem a nie pisowskim kłamstwem, poza tym cała polska nim żyła, czy czuje sie głupio, obsolutnie nie, nie mniej jednak dzięki za obszerne objaśnienie!
@maniac777: ja żyłem nagraniem a nie pisowskim kłamstwem, poza tym cała polska nim żyła, czy czuje sie głupio, obsolutnie nie, nie mniej jednak dzięki za obszerne objaśnienie!

Przypuszczam że to ludzie który żyją lub żyli w pisowskiej bańce informacyjnej przez co wyjaśnienie ich ominęło.


@maniac777: a pomyślałeś że może są ludzie (jak ja) którzy kiedyś coś usłyszeli + obejrzeli filmik ( w tym przypadku żyła tym cała polska) a jak