Wpis z mikrobloga

jakie macie predkosci u siebie w tmobile na internecie komorkowym?
Przenioslem sie do nich kilka dni temu, bo mieli spoko oferte na wszystko bez limitu za 55zl. W ich systemie pokazywalo, ze jest u mnie super zasieg i dodatkowo kiedys mialem t mobile i tez dobrze dzialal. Odkad sie przenioslem mam u siebie max 10mb... W centrum miasta sprawdzalem, to nie przekroczylo 12mb. Nie wiem co jest grane, ale z orange czy play w domu mialem 80mb.
#tmobile
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Timcor Kreski zasięgu odnoszą się do jakości sygnału ze stacji bazowej. Natomiast na uzyskiwaną prędkość transmisji ogromny wpływ ma również obciążenie stacji bazowej (ilu użytkowników jest połączonych z daną stacją bazową, na ile intensywnie przesyłają dane, itp.), którego "z kresek się nie wyczyta", z ich apki też nie.
  • Odpowiedz
@Timcor: prędkości? W T-Mobile? Mordo, ja się cieszę, jak mam w ogóle zasięg a mieszkam praktycznie w centrum miasta wojewódzkiego, kilka domów dalej full zasięg, kolejne kilka dalej znowu EDGE. Dramat, milion razy zgłaszałem ją, żona, sąsiedzi, mają w dupie i wysyłają wiadomości, że nadajniki pracują zajebiscie. T-Mobile to ścierwo, czekam na koniec umowy i elo.
  • Odpowiedz