Wpis z mikrobloga

Wysłałem żonie jakiegoś linka z Wykopu… Później o czymś rozmawialiśmy i pojawił się temat tego, co było w tym linku (generalnie chodziło o treść znaleziska), ale potem tak padło: „Ale tym z Wykopu to jakoś się nie podobało… Oni w ogóle coś/kogoś lubią, czy całe ich życie polega na krytykowaniu wszystkiego i wszystkich? Bo z tego co zdążyłam zauważyć, to nie lubią kobiet, psów, dzieci, starszych ludzi, nie lubią PiS-u, Tuska, Konfederacji, Trzaskowskiego, Unii, Dzikiego Trenera, Rosji, Ukrainy, Niemców, Amerykanów, rowerzystów, pieszych, nauczycieli, policjantów, lekarzy, przedsiębiorców, urzędników, posiadaczy pomp ciepła i fotowoltaiki, Muska, Gatesa i wszystkich dobrze zarabiających etc.”
No i tak po chwili zastanowienia – faktycznie – ma baba rację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tego wniosek… Statystyczny wykopek, to gruby, pryszczaty kuc w wieku 20-30 lat, bez dziewczyny, mieszkający z rodzicami w starym blokowisku w klitce 40 m², a jak akurat się trafi taki, który ma pracę, to co najwyżej w hurtowni u Janusza na paleciaku.

#takiwaszobraz #bekazpodludzi #bekazwykopkow
  • 24
  • Odpowiedz
@paliwoda może powiedz żonie że na tym wykopie jest dużo ludzi z różnymi upodobaniami i łączy ich to że bez oporu mówią czego nie lubią ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nie lubię zimna kolega powie ze nie lubi ciepła ale to nie znaczy że obaj nie lubimy zimna i ciepła. Myślisz że skuma czy trzeba jakoś prościej wyjaśnić?
  • Odpowiedz
@paliwoda: Podpowiem, bo chyba nie jesteście na tyle bystrzy by zrozumieć prosty fakt, że wykop to nie jedna osoba, tylko cały przekrój społeczeństwa.
  • Odpowiedz
może powiedz żonie że na tym wykopie jest dużo ludzi z różnymi upodobaniami i łączy ich to że bez oporu mówią czego nie lubią ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nie lubię zimna kolega powie ze nie lubi ciepła ale to nie znaczy że obaj nie lubimy zimna i ciepła. Myślisz że skuma czy trzeba jakoś prościej wyjaśnić?


@chaszczyk: to dla nich zbyt skomplikowane
  • Odpowiedz
całe ich życie polega na krytykowaniu wszystkiego i wszystkich


@paliwoda: powiedz jej, żeby następnym razem nie przeglądała twojego profilu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@paliwoda w komentarzach na Onecie też wszystkich krytykują. No i?

Przy okazji: sam też jesteś wykopkiem i masz nawet bordo. Jak tam mieszkanie 40 mkw z rodzicami? Daj znać jak będziesz miał 25 urodziny. Pamiętaj o kupnie maści na trądzik.
  • Odpowiedz