Wpis z mikrobloga

Krzysztof Stanowski w dzisiejszym materiale stwierdził, że Piotr Zemła podczas wizyty w TVP odmówił przedstawienia się oraz podania podstawy swoich działań.

Oczywiście jest to nieprawda. Piotr Zemła kilkukrotnie przedstawił się i podał na jakiej podstawie pełni swoją funkcję, co jest uwiecznione na nagraniu.

Przypomnijmy, Krzysztof Stanowiski pracował dla TVP.

#kanalzero #stanowski #bekazpisu #tvpis
PiccoloGrande - Krzysztof Stanowski w dzisiejszym materiale stwierdził, że Piotr Zemł...
  • 46
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: oni wiedzą dobrze co robią, wiedzą że ukryty pro-pisowski przekaz spada na podatny grunt i jak dużo kontrowersji/kliknięć/komentarzy/retweetow to wywoła. Tworzą telewizję więc sięgają po te same techniki które telewizja używa od lat by podburzać i tworzyć zasięgi, w internecie jest o to 300% łatwiej
  • Odpowiedz
  • 908
@PiccoloGrande: Czekam kiedy w końcu ktoś zacznie wytaczać procesy takim ludziom za ordynarne kłamstw. Bo to już się przegitka robi jak pismafia i ich akolici kłamią na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Ale na tym nagraniu jest jakiś człowiek, który nie okazuje żadnych dokumentów, tylko twierdzi że jest prezesem - i wszyscy mają uwierzyć na słowo. Btw. wniosek o wpisania "gigachada" jako prezesa TVP w KRS został oddalony, ze względu na brak podstaw prawnych. Kto wie, może się kiedyś spotka w jednej celi z Wąsikiem i Kamińskim - za przekroczenie uprawnień/działanie na szkodę spółki jako osoba do tego nieuprawniona.
  • Odpowiedz
@Rolnikt: Przyznam, że nie wiem czy tam byli tylko posłowie PiS-u. Ale wypadałoby okazać dokumenty np. poprzedniemu prezesowi, żeby wiedział, że już przestał nim być. Wydaje mi się to oczywiste.
  • Odpowiedz
  • 12
@Frundsberg z tego co pamiętam stali tam posłowie PiSu. Tak samo jak jakiegoś technika co niósł sprzęt też chcieli legitymować.
I co by to dało? I tak by uznał że jest nielegalnie wybrany i go nie akceptuje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Rolnikt: No może i by nic nie dało - ale byłby "czysty", zrobiłby co mógł zrobić, wątpliwości by nie było. A tak to wygląda średnio profesjonalnie - jestem ważny, uwierzcie mi na słowo, bo tak jest.
  • Odpowiedz
@Frundsberg przejęcie TVP od PiSu to była brudna robota i zobacz nawet sąd (nieprawomocnie) stwierdził że to nie do końca było ok ale myślę że nie było innego wyjścia. Mieli po prostu przyzwolenie społeczeństwa i nawet jak wyszło nieprofesjonalnie to i tak wszyscy zadowoleni
  • Odpowiedz
  • 17
@Frundsberg Wniosek o wpis do KRS przepadł, bo aktualnie TVP jest w likwidacji, więc nie może mieć prezesa zarządu. Uważaj na pomówienia, bo cię gigachad pozwie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande dokładnie to samo chciałem poruszyć. Na filmiku użytej do przebitek, którą dorzucili do odcinka Piotr Zemla się przedstawia i to nie raz. Ewidentnie Stanowski i Mazurek nie zadali sobie nawet trudu obejrzenia tego filmiku.
  • Odpowiedz
@midcoastt: normalna reakcja to stanie sie propagandzista szkoldiwej partii, ktora prawie pchnela kraj w lapy Rosji?! XD
Ja myslalem, ze normalna reakcja bedzie np. zmiana zawodu, czy rozwoj kompetencji.

W takiej pozycji jak Stanowski znalazla sie niejedna osoba. Ale malo kto zaczyna szkodzic krajowi.
Stanowski po prostu zweszyl kabze od pisu.
  • Odpowiedz
@dex4er: No nie - w uzasadnieniu było też co innego, wskazana została niezgodność z konstytucją. Wniosek o likwidację również nie został wpisany. Bardzo dyskusyjne są te działania. Ale na szczęście - jeszcze - można o tym pisać.
  • Odpowiedz