Wpis z mikrobloga

Musze to napisać, chciałem z #mirkoanonim ale powiedzmy sobie szczerze, nawet prawdziwa wiadomość z tego konta wygląda jak bait XD
Nie to, że uderzam w autora tego konta lub adminów ale moja podświadomość jeszcze zanim miałem tu konto podpowiada nick MIrko Anonim i kaptur na aw = Bait Xd

Mam znajomego typowego Oskarka, ubiór fryzura zachowania mowa vapy itp. Coś mu się ewidentnie #!$%@?ło szczerze mówiąc bo inaczej sie nie da tego określić, znaliśmy się od dawna, teraz jest zarozumiałym podłym gnojem, kiedyś był wrażliwy jak otwarta rana, a teraz jedyne co to kogoś opluć wydymać z hajsu itp. Dawniej bał się zagadać do kogokolwiek a tym bardziej do dziewczyn, zawsze pytał mnie jako doświadczonego 19 letniego seksoholika (tak wiem to choroba XD) a teraz normalnie podbija do randomowej dziewczyny i w 20 minut potrafi ją tak zmanipulować, że idzie do łóżka mimo tego, że ma dopiero 17 lat. Nigdy nie palił fajek i nie zamierzał a teraz robi parowóz z siebie i pali bardzo dużo. Wyzywa mnie gdy powiedziałem, że czytam sobie wykop od zjebów co się zatrzymali między 2010 a 2015 roku, wyzywał abym czyścił jaja administracji i prosił o odbanowanie za napisanie o orlenie (chyba jakoś tak) zresztą nie idzie go zrozumieć co mówi tak bełkocze teraz XD. Nie rozumiem co go tak zmieniło, wcześniej był bity przez ojca alkoholika i był bardzo inteligentny bo mówił o tym jak trudno wyjść z patologi, pisał bloga na blogspocie jak miał 15 lat, mówił o tym że nigdy nie kupi alkoholu wyzywał że to złe niszczy ludzi a teraz normalnie idzie po piwo bezalkoholowe a nawet już sprzedają mu bez 18-astki wódke w sklepach bo zastrasza nożykiem, z typa co lubił rap typu wwo lub soutchbluntsystem (nie wiem czy dobrze napisałem to ten co rapowł była chłodna) o wychodzeniu z patologi i mówił, że próbuje prawa przyciągania a nawet kupił za ostatni hajs książki o psychologi i rozwoju osobistym w wieku 14-16 lat, słuchał hinola o tym jak miał ciężko znał osoby co mają podobnie a teraz je opluł i zamiast tego rapu słucha jakichś bambi albo drillu. Powiedzcie mi Mirki co się z nim stało?? Czy on od zawsze miał takie alterego i udawał, czy ktoś go w to wprowadził, bo szczerze nie rozumiem takiej transformacji człowieka z gościa z problemami który czasami mówił niczym psycholog i dawał elokwentne wykłady, mówił o wartościach ludzi o biedzie, że ciężko się wydostać itp wyzywał, że influencerzy psuja ludzi a teraz sam chce nim być. Powie mi ktoś co go tak zmieniło, chętnie bym się dowiedział, bo zaraz zwiariuje do poziomu haarp i teori płaskoziemców, że z tak dobrej osoby która ciągle płakała zachowywała sie wrażliwie i depresyjnie interesował się lutowaniem naprawą telefonów pc i ogólnie elektroniką stał się cham z scyzorem i motylkowym napadający sklepowe za alkohol.

Pomóżcie jeśli możecie (wiem ja zielonka, nie piszcie mi o usuwaniu konta bo mnie to nie ruszy, tak samo pasta o serwerowni, nie tylko na wykopie napisałem bo na innych forach w polsce też, mianowicie na forum dla osób z depresją i dalej brak odpowiedzi. Jeśli ktoś zna podobne przypadki opiszcie to tutaj)

uff, lepiej mi teraz

#przegryw #zycie #oskarzwrotnica #kiciochpyta #pomocy #pytaniedoeksperta #pytaniedopsychologa #drill #bambi #alterego #teoriespiskowe #patologia #jaktoogarnac #elektronika #informatyka #psychologia #piwowarstwo
  • 21
@Rastuch_: możliwe, że nowe środowisko albo po prostu zaczął zauważać, że dzięki wyglądowi może sobie pozwolić na baaaaardzo dużo i metodą powolnego przesuwania granicy transformował się w typowego zoomera oskarka deweloperskiego. Wiem, że smuci cię utrata znajomego, ale czy faktycznie źle na tym wyjdzie? O ile na własne życzenie nie zniszczy sobie życia to do końca dni będzie żył jak pączek w maśle.
W sumie to skoro taka zmiana w nim