Wpis z mikrobloga

Musze to napisać, chciałem z #mirkoanonim ale powiedzmy sobie szczerze, nawet prawdziwa wiadomość z tego konta wygląda jak bait XD
Nie to, że uderzam w autora tego konta lub adminów ale moja podświadomość jeszcze zanim miałem tu konto podpowiada nick MIrko Anonim i kaptur na aw = Bait Xd

Mam znajomego typowego Oskarka, ubiór fryzura zachowania mowa vapy itp. Coś mu się ewidentnie #!$%@?ło szczerze mówiąc bo inaczej sie nie da tego określić, znaliśmy się od dawna, teraz jest zarozumiałym podłym gnojem, kiedyś był wrażliwy jak otwarta rana, a teraz jedyne co to kogoś opluć wydymać z hajsu itp. Dawniej bał się zagadać do kogokolwiek a tym bardziej do dziewczyn, zawsze pytał mnie jako doświadczonego 19 letniego seksoholika (tak wiem to choroba XD) a teraz normalnie podbija do randomowej dziewczyny i w 20 minut potrafi ją tak zmanipulować, że idzie do łóżka mimo tego, że ma dopiero 17 lat. Nigdy nie palił fajek i nie zamierzał a teraz robi parowóz z siebie i pali bardzo dużo. Wyzywa mnie gdy powiedziałem, że czytam sobie wykop od zjebów co się zatrzymali między 2010 a 2015 roku, wyzywał abym czyścił jaja administracji i prosił o odbanowanie za napisanie o orlenie (chyba jakoś tak) zresztą nie idzie go zrozumieć co mówi tak bełkocze teraz XD. Nie rozumiem co go tak zmieniło, wcześniej był bity przez ojca alkoholika i był bardzo inteligentny bo mówił o tym jak trudno wyjść z patologi, pisał bloga na blogspocie jak miał 15 lat, mówił o tym że nigdy nie kupi alkoholu wyzywał że to złe niszczy ludzi a teraz normalnie idzie po piwo bezalkoholowe a nawet już sprzedają mu bez 18-astki wódke w sklepach bo zastrasza nożykiem, z typa co lubił rap typu wwo lub soutchbluntsystem (nie wiem czy dobrze napisałem to ten co rapowł była chłodna) o wychodzeniu z patologi i mówił, że próbuje prawa przyciągania a nawet kupił za ostatni hajs książki o psychologi i rozwoju osobistym w wieku 14-16 lat, słuchał hinola o tym jak miał ciężko znał osoby co mają podobnie a teraz je opluł i zamiast tego rapu słucha jakichś bambi albo drillu. Powiedzcie mi Mirki co się z nim stało?? Czy on od zawsze miał takie alterego i udawał, czy ktoś go w to wprowadził, bo szczerze nie rozumiem takiej transformacji człowieka z gościa z problemami który czasami mówił niczym psycholog i dawał elokwentne wykłady, mówił o wartościach ludzi o biedzie, że ciężko się wydostać itp wyzywał, że influencerzy psuja ludzi a teraz sam chce nim być. Powie mi ktoś co go tak zmieniło, chętnie bym się dowiedział, bo zaraz zwiariuje do poziomu haarp i teori płaskoziemców, że z tak dobrej osoby która ciągle płakała zachowywała sie wrażliwie i depresyjnie interesował się lutowaniem naprawą telefonów pc i ogólnie elektroniką stał się cham z scyzorem i motylkowym napadający sklepowe za alkohol.

Pomóżcie jeśli możecie (wiem ja zielonka, nie piszcie mi o usuwaniu konta bo mnie to nie ruszy, tak samo pasta o serwerowni, nie tylko na wykopie napisałem bo na innych forach w polsce też, mianowicie na forum dla osób z depresją i dalej brak odpowiedzi. Jeśli ktoś zna podobne przypadki opiszcie to tutaj)

uff, lepiej mi teraz

#przegryw #zycie #oskarzwrotnica #kiciochpyta #pomocy #pytaniedoeksperta #pytaniedopsychologa #drill #bambi #alterego #teoriespiskowe #patologia #jaktoogarnac #elektronika #informatyka #psychologia #piwowarstwo
  • 21
  • Odpowiedz
@Rastuch_: jak mówisz, że z ryja oskarek, to efekt zmiany środowiska np nowa szkoła, gdzie nie ma kontaktu ze starym środowiskiem i efekt aureoli zdegenerował
  • Odpowiedz
  • 0
@Musze_wygrac_zycie: Okres dojrzewania z tego co wiem rozpoczyna się od 12-13 rok życia a kończy 15-16 a jak miał 16 dalej się zachowywał normalnie. Podejrzewam ,że zaczął influ oglądać albo po porostu towarzystwo jakieś go złapało on był #!$%@? i poszło
  • Odpowiedz
  • 0
@77023: No z ryja typwoy oskarek dawniej tak nie widać było, miał normalne włosy a teraz ma loki na trwałą jeśli nie myle się w nazwach fryzur
  • Odpowiedz
@Rastuch_:Różne mogą być przyczyny, jak wyżej przedmówcy wymienili takie jak nowe towarzystwo, jakaś grupa, albo po prostu powoli przesuwał granice obserwując rezultaty. Jeśli faktycznie zmienił mu się tak kompas moralności pod wpływem jakiegoś czynnika to będzie ciężko to zmienić. Bo zakładam że chyba nie ma za dużo konsekwencji swoich czynów jeśli cały czas taki jest. Gdyby kara była dotkliwa to szybko by musiało dojść do jakieś refleksji. A z tego co
  • Odpowiedz
  • 0
@Adamson555: Raczej masz racje, wydaje mi się ze bardziej to co oglądał w internecie tak wpłynęło, nawet zmajstrował sobie u starych lub w jakiś inny sposób najnowszy iphone 15 w wersji pro max
  • Odpowiedz