Wpis z mikrobloga

@drogadonikad: mogłaś mi oddać kurierem tego typu bo ja lubie. Ogólnie uzależniające są szczególnie monsterki a po wypłacie kupuje redbula. No ale sprawa tego typu że mała czarna jest dużo lepsza
@drogadonikad: ostatnio piłem może z 15 lat temu jakiegoś RedBulla. Wczoraj oglądałem materiał straszący, że zetki będą żyć krócej niż ich rodzice, a jedną z przyczyn jest właśnie nadużywanie energetyków, sprzyjącjących powstawaniu nowotworów.
@drogadonikad: Jak jesteś kobietą to bym siorbal jak noworodek cyca. Czułbym się, że pierwszy raz pocałowałem się z kobietą bo nasze dna, które by zostało na puszczę złączyło by się w jedną nić porozumienia
@Dzonsin: Ojj lepiej nigdy tego nie rób, bo może jestem kobietą, która dosypie tam czegoś i oskubie z portfela XD Swoją drogą.. może spróbuj pisać wiersze, bo trochę zabrzmiałeś poezją :D
@drogadonikad: Zarabiam 9000zl netto +/-. Ale niestety miałem awarie autka, mechanik skasował 4000zł, 2000 rata kredytu, mam dwa psy labladory i swój bebech do wyżywienia, na dojazd do pracy (70km dziennie, daje 1700km miesięcznie, spalanie 13l 98PB - 1450 paliwo), opłaty mieszkania, rachunki i wyszło jak wyszło, że muszę ciupać do 8 na resztkach jedzenia 😅
@drogadonikad: Powiem Ci, że nie ma większego wyczynu zarobić taką kwotę, wystarczy mieć "papierek inz." Ja mam z automatyki i robotyki. Aktualnie pracuje 5 rok w branży, jest ona dość obszerna co mogę powiedzieć, że dopiero raczkuje. No, ale szczegóły: Pracuje na produkcji części automotive, blacharstwo. Dużo robotów i elektroniki. Ludzie, którzy pracują jako zwykli robole, bez wykształcenia (często ich praca polega na kliknięciu przycisku, czekania 30sekund aż robót zrobi robote
@drogadonikad: Apropo, zamiast odkładać inwestuje w różne możliwości. Nie trzymam gotówki w skarbonce. Owszem, mógłbym np. wypłacić sobie z inwestycji i jeść sowicie, ale też nie mam jakiejś felernej sytuacji, która by mnie do tego zmusiła. Z głodu się nie zes... Do 8. A jakbym wycofał pieniądze z inwestycji, to mam z tyłu głowy że mogę mniej zarobić z niej w przyszłości. #skapiec
@Dzonsin: Skończyłeś dobry, dość przyszłościowy kierunek, ale by skończyć politechnikę trzeba włożyć sporo wysiłku, a przede wszystkim mieć predyspozycje. Z tego co się orientuję na inżynierów różnych specjalizacji jest nadal duże zapotrzebowanie, stąd wypłata ich będzie wyższa niż po studiach dla hm.."przeciętnych" :D
W sumie wszystko zależy od kierunku, bo niektórzy po szkole branżowej jako pracownicy fizyczni zarabiają więcej niż po mgr :D