Wpis z mikrobloga

@zielony_goblin: moje dwa ostatnie auta to kombi, a marzy mi sie co 3 drzwiowego. coś właśnie małego, lekkiego żeby miało więcej mocy.Zwłaszcza że do 3 drzwi też rower wrzucisz.
ale to trzeba wyłożyć więcej hajsu gdzie mi po prostu szkoda tyle kasy na auto które nie będzie na siebie zarabiać tylko być skarbonką.
@Atreyu: @piotrow Kiedyś marzyło mi się coupe takie z turbo i 200KM +. Od kiedy zrobiłem A i kupiłem 600, poprzestawiało się w głowie tak, że sram na samochody i patrzę teraz bardziej w stronę...Pandy 1.2, Colta 1.3, Fiesty 1.3 70KM. Dlaczego? Bo uświadomiłem sobie, że samochód to dla mnie taczki z kierownicą, które nie dają mi żadnej frajdy i są tylko narzędziem. Adrenalina i emocje to tylko dwa kółka, a
@Zielony34: też kiedyś zrobiłem A, kupiłem moto i jeździłem wszędzie, bo była frajda. Aż do czasu kiedy mi ciężarówka nie zajechała drogi przy wyprzedzaniu (gość nie popatrzył w lusterko i zaczął wyprzedzać jakiś traktor, kiedy byłem w połowie jego długości), a kilka tygodni później kumpla składali przez noc na pogotowiu, bo gość z przeciwka go nie widział i skręcił na parking tuż przed nim. I obydwie te sytuacji miały miejsce w