Wpis z mikrobloga

Ostatnimi czasy na polskim subreddicie oraz portalu X trwa dyskusja nt. tego co Lewica ma do zaoferowania mężczyznom.
Ku mojemu zdziwieniu, elektorat lewicowy śmiało wytyka wybiórcze oraz wprost dyskryminujące postawy posłów oraz posłanek liderów Lewicy wyrażając swoje niezadowolenie, co na to niezbyt rozgarnięte jednostki, osłowie i oślice? Oczywiście, że wszystko jest winą mężczyzn i poza wiekiem emerytalnym i poborem do wojska w każdej dziedzinie życia faceciki i tak mają lepiej a nawet jak coś się znajdzie to takie jest życie, nic nie da się zrobić no i trudno.

Dlatego moją uwagę zwrócił ten komentarz, wcześniej nawet nie zdawałem sobie sprawy i nie zwróciłem uwagi na to jak bardzo niesprawiedliwe i #!$%@? są postulaty i poglądy osób na Lewicy i dokąd to wszystko zmierza.
To jest aż przerażające, że kobietom jest łatwiej o zakwaterowanie, mają lżejszą pracę, nie muszą ryzykować zdrowiem w tragicznych warunkach za płacę minimalną i do tego jeszcze mają swoją reprezentację w sejmie która zmierza do tego, by te różnice jeszcze bardziej uwypuklić i rozmawia się jedynie o problemach 50% społeczeństwa kompletnie ignorując, niwelując i wyszydzając problemy drugiej połowy społeczeństwa.

#sejm #bekazlewactwa #pieklomezczyzn #polska #bekazpodludzi
Goldyk - Ostatnimi czasy na polskim subreddicie oraz portalu X trwa dyskusja nt. tego...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-03 112226

Pobierz
  • 4
Ku mojemu zdziwieniu, elektorat lewicowy śmiało wytyka wybiórcze oraz wprost dyskryminujące postawy posłów oraz posłanek liderów Lewicy wyrażając swoje niezadowolenie, co na to niezbyt rozgarnięte jednostki, osłowie i oślice?


@Goldyk: trochę offtop ale coś prawie niespotykanego na polskiej prawicy xD

Przykład l3stka jakie robił fikoły jak baba z konfy i Sośnierz usprawiedliwiali jedzenie psów, po czym dzień później ją #!$%@? z konfy xD

Co do komenta z reddita to się zgadzam.
Kryspin013 - >Ku mojemu zdziwieniu, elektorat lewicowy śmiało wytyka wybiórcze oraz w...

źródło: 1702a219c763a13b751b7bd0bae30a8a253a6ca517199253d04348f1253961fa

Pobierz
nie muszą ryzykować zdrowiem w tragicznych warunkach za płacę minimalną


@Goldyk: rozejrzyj się kto pracuje za, lada w monopol ach, kto rozklada warzywa w, biedrze i takie tam. Po latach pracy w takim trybie nie, ma szans byc zdrowym