Wpis z mikrobloga

Streszczenie CAŁEGO porannego wywodu Stana i Mazurka.

„Będziemy siedzieć, w wolnej Polsce wszyscy będą siedzieć” wyśmiewanie rozliczania przestępstw Pisowców
TVP = TVN, no wiadomo wywalili Rachoniów to ktokolwiek inny to TVNowiec
Szymon Hołownia z Mam Talent, nie zapominajcie o tym
Hołownia to showman, dawać Prokopa zamiast niego bo ma lepsze riposty.
PIS partia emerytów i rencistów.
Hołownia może powiedzieć”zamknij się Kaczyńskiemu” – szok, może marszałek pilnować dyscypliny
Hołownia zrobił Youtube z sejmu xD
Pis się skarży zagranicą, dzieciaki. Odrobina symetryzmu żeby nie jechać non stop po Koalicji.
Krytyka stawek pisowskich „dziennikarzy”
TVP zostało PRZEJĘTE! Niezgodne z prawem! „Postawny Pan” – zamiast „silni ludzie” – Kszyś nie jest pisowcem bo używa innych słów.
Znów powielanie sprawy z niewpisaniem do KRS pierwszego zarządu. Sprytnie pominęli że i tak spółka TVP jest w likwidacji. Mariusze się nie kapną, ważne że nielegalne przejęcie.
Naprawiają Państwo nielegalnie! – Proszę przestrzegać pissowskich przepisów.
Prawo obecnie nie ma znaczenia, silni ludzie wchodzą i robiąco chcą.
Przyszłym ministrem sprawiedliwości będzie Suski. Subtelnie pokazanie Bodnar = Suski.
Bodnar pisał coś 4 lata temu a teraz zmienił zdanie.
Za małe zarobki polityków. Tu się zgadzam bo to przyciąga biedaków bez pieniędzy.
Jest łyżeczka symetryzmu: wyśmianie „afery” z TV dla Kancelarii Premiera.
Powrót „grupy rekonstrukcyjnej” do TVP. Orłoś, Sierocki. Coś tam z wystawianiem śmieci na WOŚP.
Na Jande przestali „srać” po wyborach. Cud wybory i wszystko się zmieniło. Wyśmiewanie i podważanie zmiany 15 października.
O laboga aresztowali GOŚĆI prezydenta w PAŁACU!!!!111!!! Jak to możliwe że Policja aresztuje „posłów” w Pałacu. Sam ten punkt to wystarczy za opis tych dwóch ZER.
Prezydent zdradzony o świcie. Nie może ufać ochronie bo ona wykonała rozkazy swoich przełożonych a nie Króla Bolzki.
„Duży Pan” przejął TVP. To o tym prawniku śmieszku.
Jak za tydzień nie będzie programu to znaczy, że nas zamknęli bo nastała Wolna Polska. Ha tfu co za durnie xDDD

#kanalzero #stanowski #bekazpisu #polityka
  • 24
  • Odpowiedz
@nastynas: po 1 minucie wyłączyłem aby nie nabijać oglądalności i kasy debilom. Dzięki za streszczenie.

Wysyp symetrystow na wykopie. Nowa kampania trwa. Wczorajszy wywiad pełen kłamstw i wymijajcych odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@nastynas: Uuuuu to grubo jednak było, myślałem że będzie bardziej subtelnie na początku. Nie oglądałem i nie mam zamiaru, ten wpis tylko utwierdza mnie w przekonaniu że szkoda nerwów. Stanowski i Mazurek pachoły kaczej dyktatury tfuuu.
  • Odpowiedz
  • 18
@murdoc

W TV Republika jest przekaz dla betonu i takim językiem się posługuje żeby beton to zrozumiał, czyli najprostszym z możliwych. PiS super, PełO zdrajcy i niemce
Stanowski z Mazurkiem mają dawać przekaz w bardziej subtelnej formie i przeciągać tych bardziej wyważonych. Coś na zasadzie: PiS może i dobry nie był, ale PO jest dużo gorsze.
  • Odpowiedz
Za małe zarobki polityków. Tu się zgadzam bo to przyciąga biedaków bez pieniędzy.


@nastynas: a to ciekawe, bo brzmi jakby problem był odwrotny. Kogo by przyciągało, gdyby politycy nie dostawali pensji w ogóle? To właśnie wynagrodzenie przyciąga biedaków, czego by inaczej szukał w polityce biedak
  • Odpowiedz
  • 0
@look997: widocznie nie zwróciło to mojej uwagi. Nie mam problemu z tym, jakby się dało to bym dopisał.
Rozumiem, że do reszty punktów nie masz uwag tylko się zesrałeś.
  • Odpowiedz