Wpis z mikrobloga

Najbardziej zaskoczony jestem nie tym, że z Mazurka i Stanowskiego wyszło kryptopisiorstwo, bo o tym było wiadomo od lat, ale z tego, że są ludzie, którzy pozytywnie oceniają Dudę jako człowieka. Wg mnie on wypadł mega żenująco i momentami nienaturalnie. Ta jego mimika, gestykulacja które krzyczą PULL UP TERRAIN AHEAD bo najpewniej nerwy przytłaczają, ten nerwowy śmiech ze swoich własnych dowcipów, po prostu dramat. No ale ok, stres może każdego przytłoczyć, jednak jego sposób wypowiadania się to jest absolutna żenada i krindż. Tak trochę jak chłopek roztropek, którego słuchasz i kiwasz mu głową bo szkoda komentować co taki pet na strzała ma do powiedzenia, zero w tym jakiejś godności i klasy. Nie mam przy tym na myśli kija w dupie - jest trochę polityków, którzy potrafią zachować dobry balans w swoim zachowaniu np Leszek Miller czy Tusk. Andrzejek po prostu jest człowiekiem innego kalibru i ligi - chłopcem w spodenkach.

#kanalzero #duda #polityka #bekazpisu #stanowski
  • 13
@Ten_tego: I tak dużo lepszy od tęczowskiego z KO lub oszustów pokroju Tuska, którzy dają socjal budżetówce i patologii kosztem sektora prywatnego i cen energii. Takiego sqrvisyństa nawet PiS nie robił. Spokojne poczekamy rok i centrum odklei się od K13G, bo drożyzna będzie nie znomiesienia.