Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki taki problem, współżyje jakoś od pół roku, mma problem z szybkim wytryskiem. Wystarczy mi 30 sekund seksu i kończę, sprawa jest o tyle dziwna że jestem częściowo obrzezany, więc chyba powinienem dłużej wytrzymać a tu takie coś. Nie wiem czy to problem ze ruchsm dopiero od pół roku, ale irytuje mnie to bardzo, za drugim razem czasem się uda, a czasem nawet go nie postawie.
#seks #erekcja #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miałem takiego kolegę - zapisał się do klubu facetów szybko-spuszczających.
Ale nie był zadowolony ze spotkania, bo przyszedł za wcześnie i się nudził ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ale ci mod głupia godzine dodał na publikację postu XD

Po 1 godzinie, gdzie same półgłówki na nocnej siedzą i jak widać po konentarzach to tylko trollują.

Najlepiej z rana pisać. Rano ktoś by ci sensownie odpowiedział.

Najlepiej idz do seksualoga i niech ci przepisy depoxatyne czy coś takiego, nie pamiętam nazwy. Bardzo wydłuża czas. Czytalem opinie, ze bardzo skuteczne, a po dwóch tabletkach jest problem z dojesciem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jest kilka sposobów na to. Po pierwsze lodzik. Ich Ci #!$%@? gałe potem Ty ja wylizesz i po minetce będzie Ci stał i poruchasz długo. Jak nie chcę Ci stanąć po orgazmie to dobrze się wspomóc dłuższym całowaniem w ślinie jest coś co pomaga we wzwodzie. Ale jak to nie działa to ćwicz suchy orgazm czyli powstrymujesz przed wytryskiem trzeba poćwiczyć, można palcem dociskać mięsień prostaty w szczytowym momencie. Ale
  • Odpowiedz