Wpis z mikrobloga

@ninetyeight: teraz warto iść na terapię leczenia uzależnień. Oni tam uczą jak żyć bez nałogu, i przede wszystkim jak sobie radzić w chwilach kryzysowych. Bo życie jest jakie jest i nie zawsze jest spokojnie. Gratki i powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ninetyeight też nie piję od początku roku, przy okazji rzuciłem mj, które wcześniej jarałem codziennie. Na razie jest łatwo, ale spodziewam się, że najgorsze przede mną. Ale trzymamy się ramy, to się nie posramy :D
  • Odpowiedz