Wpis z mikrobloga

@ninetyeight: Gratuluję. Wytrzymaj tak z pół roku, a potem spróbuj wypić 6-paka. Od razu i na dłużej przejdzie Ci ochota na alkohol.
Tak było u mnie. Jakbym drugi raz pierwszego kaca miał.
  • Odpowiedz
@pamoetniktwojejmatko dziękuję ʕʔ
@nabbek obecnie ciężko o cokolwiek, taki średni czas ogólnie jest, robię nadgodziny w pracy na zdalnej i czekam na wiosnę żeby móc działać przy budowie domu. Poza tym przechodzę wiedźmina po raz trzeci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Chrystus ryzykowne, ale kto wie, dzięki za radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do piw to zauważyłem, że piwa
  • Odpowiedz
@ninetyeight: teraz warto iść na terapię leczenia uzależnień. Oni tam uczą jak żyć bez nałogu, i przede wszystkim jak sobie radzić w chwilach kryzysowych. Bo życie jest jakie jest i nie zawsze jest spokojnie. Gratki i powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ninetyeight też nie piję od początku roku, przy okazji rzuciłem mj, które wcześniej jarałem codziennie. Na razie jest łatwo, ale spodziewam się, że najgorsze przede mną. Ale trzymamy się ramy, to się nie posramy :D
  • Odpowiedz
@Tippler zabronili mi choć chciałbym (,)
@Pasiak420 dzięki, no to też spróbuj, jeśli naprawdę będziesz chciał to uda się
@Ch3mi niestety trochę kosztem towarzystwa, ale z wyrozumiałymi ludźmi spotykam się dalej, więc to chyba nie moja wina () myślę że kiedyś zacznę wychodzić też i z tymi pijokami z powrotem, tylko na razie muszę nabrać pewności siebie
  • Odpowiedz