Wpis z mikrobloga

jutro powinienem dostać receptę na medyczną marihuanę. W związku z ty,m, że nie paliłem od kilku lat MJ mam pytanie techniczne. Czy waporyzator X-MAX V3 PRO zda egzamin? A może coś tańszego? Nigdy z waporyzacji nie korzystałem, kilka lat temu jak paliłem maryśkę z ulicy, to waliłem jak żul z fifek, więc nie mam zupełnie doświadczenia. Czy poczuję różnicę w paleniu z waporyzatorem? I jak z tego korzystać? Wiem, że ustawia się temperaturę? Jaką najlepiej w tym modelu? I jeszcze odnośnie samej trawy. Czy Aurora 22% zda egzamin? A może prosić o coś innego? Zleży mi na fazie/śmiechawie i dobrym spanku.
#marihuana #medycznamarihuana
  • 16
@dewey: z temp to 180-220, zaczynasz na 180 bierzesz pare buchow i zwiekszasz np co 10 stopni
baw sie tym i wyczujesz jak uzywac, zawsze mozesz vapa wylaczyc i poczekac czy ci wchodzi faza czy za slabo i odpalic na nowo
@dewey Bierz gorilla glue jestem niedzielnym palaczem, mam jeszcze ghost train haze od Aurory i zdecydowanie bardziej wolę gorilla glue,są to też różne odmiany ,ale tak zalecił lekarz.
  • 0
@CyCu1337 faktycznie dobry towar, walnąłem z żonką chyba 0.15 grama i było fajnie. Muszę się tylko do waporyzatora przyzwyczaić, bo jeszcze nie wyczuwam z jaką prędkością wciągać, żeby się ładnie wypalało. A przy okazji mam pytanie. Czy pozostały towar trzymać w tym pojemniczku oryginalnym? Wypalenie 5 gram trochę nam zajmie, ile to może leżeć zanim zacznie tracić właściwości? Słyszałem, że można kupić jakieś woreczki utrzymujące wilgoć?
@dewey: z waporyzatora się nie "pali" xD właśnie o to chodzi, żeby nie było procesu spalania, dzięki temu ten sposób jest dużo zdrowszy i efektywniejszy od tradycyjnego palenia. Co do przechowywania MM możesz się zaopatrzyć w saszetki utrzymujące odpowiednią wilgoć, np. Boveda, możesz to przechowywać w oryginalnym opakowaniu ale lepiej zainwestować kilka zł w słoik z uszczelką zamykany na klips.