Wpis z mikrobloga

#spotify #wimp #deezer

Który z tych programów najlepiej wybrać? Słucham spotify ale dowiedziałam się dzisiaj że mając Play Wimp mam za darmo chyba...

O ile wiem to za premium trzeba placić warto kupić premium? tzn czy dużo się zmienia po nabyciu premium jakościwo?

Słucham muzyke głównie na telefonie. Ale wiekszosc to sciagniete mp3.
  • 15
@AnnMari: ok, to chyba najlepsza opcja... wezmę i zobaczę jakie albumy reprezentuje deezer i spotify i wybiore dla siebie lepszą opcje.

@gram_w_mahjonga: no to też jest rozwiązanie.

@prawdziwek: ok, zobaczymy co powie kolega @Krupier

@boryss: abonament za Wimpa? A to nie jest tak ze aplikacja jest za free i transfer online?

Tak na marginesie mam 2GB transferu miesiecznie. A duzo słucham. Wlasciwie to caly czas, nawet siedząc za
@EdiNov: co za lenie. ;P

http://www.play.pl/resources/pdf/2013/Regulamin_uslugi_promocyjnej_WiMP_dla_abonentow_Play.pdf

2. Na podstawie niniejszej Oferty Promocyjnej P4 zapewnia użytkownikom usługi WiMP


Premium Play możliwość korzystania z tej usługi z wykorzystaniem nielimitowanej


krajowej transmisji danych za pośrednictwem i w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej P4


(„Nielimitowana Transmisja”).


3. Nielimitowana Transmisja obejmuje nieograniczony dostęp do serwisu WiMP polegający


na odtwarzaniu muzyki, pobieraniu utworów, grafik, okładek płyt, pobieraniu,


zapisywaniu i modyfikacji list utworów (tzw. playlisty). Oznacza to że krajowa transmisja