Wpis z mikrobloga

Mam taką sytuację, że pytają mnie o pensję w firmie do której chcę dołączyć. Firma zagraniczna z widełkami w ofercie pracy +- 2x większymi niż moje obecne zarobki, tyle, że na B2B. Zależy mi na niej,. bo fajny stack i myśle, że na rozmowie zaprezentowałem się git.

Jaka taktyka jest najlepsza, żeby zwiększyć szanse na dołączenie?
Ładowanie w dolną widełke chyba nie jest najlepsze? Średnia, trochę ponad średnią widelek?

#pracbaza #pieniadze #pracait
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka taktyka jest najlepsza, żeby zwiększyć szanse na dołączenie?


@Yakooo: Firmy to nie fundacje charytatywne. Nie licząc jakichś ekstremalnych przypadków, im mniejsze wymagania finansowe, tym większa szansa na zatrudnienie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@maciej__ oddział na Polskę, ale tak b2b bezpośrednio z firmą zza granicą. Przyjmuje polski rekruter, ale nie ma fizycznie firmy w Polsce, tylko USA
  • Odpowiedz
@Yakooo: Po wypowiedzi wnioskuję, że bardziej będziesz żałował jeśli Cię nie przyjmą, bo powiesz za dużo niż że Cię przyjmą i będzie trochę mniej niż mogłoby być. Stąd narzuca się wniosek by powiedzieć trochę mniej. Zawsze też potem możesz zacząć tam pracować, pokazać się z dobrej strony i negocjować już będąc w firmie albo po prostu szukać kolejnej pracy już z większym luzem i rzucając większe kwoty :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@radekr hm, to chyba spróbuję powiedzieć trochę więcej niż minimalna widelka w tej firmie. Bo jeśli tylko to miałoby zadecydować, to rzeczywiście bym żałował.
  • Odpowiedz