Wpis z mikrobloga

Jesteście turbo hipokrytami. Wstyd mi za was i żałuję, że wykop to zbiorowisko wam podobnych ludzi.

Od momentu kiedy tylko ten pomysł od Stanowskiego wyszedł, hejtujecie hejtujecie i jeszcze raz hejtujecie. Nie nazwałbym tego krytyką, bo kanał nie rozpoczął jeszcze swojej działalności na dobre, a Wy już zaczęliście pluć jadem na każdą decyzję i każdą zapowiedz.

Niezależnie od tego co na tym kanale będzie, czekacie tylko, aż komuś powinie się noga. Wtedy będziecie się babrać w gównie ze wspólnych wysrywów.

Czemu jestescie hipokrytami? Bo plujecie na tych tagach dosłownie na wszystko, a oglądacie od pierwszej sekundy każdy program i każdy live.
Większość postów na Mirko odnośnie kanału zero, to plucie jadem, a jednocześnie osoby które to wstawiają, siedzą i oglądają spędzając na nim mnóstwo czasu i subując od momentu jego założenia.

Nie #!$%@? o konstruktywnej krytyce. Bo ta mogłaby się pojawić, gdybyście dali im choć szansę na rozpoczęcie tej działalności. Bo tak naprawdę krytykujecie ten kanal tak samo, jak pisiory krytykowały rząd Tuska, kiedy ten ledwie zaczął rządzić.

Niczym się od ziomków Mateckiego nie różnicie.

Ja też jestem skory do krytyki, ale z chęcią obejrzę każdy ich program, żeby mieć co komentować.

Mam wrażenie, że wraz ze zmianą wypoku, poszli stąd normalni ludzie, a została dzieciarnia, funbase patostreamow i patogali.

Ha tfu

#kanalzero #kanalsportowy

PS. Kiedy #moderacja poprawi możliwość pisania i EDYCJI długich komentarzy? Przy próbie usuwania tekstu, kiedy jest długi, wycofuje mnie na środek strony i nie widzę co usuwam. Po każdym kliknięciu na telefonie "backspace" przerzuca mi całe Mirko
  • 27
  • Odpowiedz
@Zakimar: Stanowski też hejtował Najmana a oglądał każdą walkę. Nawet do jednej zrobił studio na kanale sportowym. Recenzował też jego książke i robił z nim dramy na pół Polski. On może a my nie? My to chociaż jesteśmy pasjonatami i robimy to spolecznie a nie jest to nasz sposob na zycie( ͡° ͜ʖ ͡°)
mackbig - @Zakimar: Stanowski też hejtował Najmana a oglądał każdą walkę. Nawet do je...
  • Odpowiedz
@Zakimar nie psuj stanoskiemu zasięgów bo to głównie na hejterach będzie kręcił wyświetlenia co widać po reakcjach z wywiadem z dlugopisem. Teraz jedyna słuszna opcja dziennikarska to nowe wiadomości z nowo przyjętą klozetową redaktorką
  • Odpowiedz
@Zakimar

Ja też jestem skory do krytyki, ale z chęcią obejrzę każdy ich program, żeby mieć co komentować.


Mirku ale tu się ciśnie ich właśnie po obejrzeniu, bo wczorajszy live to byla laurka dla sympatycznego Krzysia a dzisiejszy program Raczka pokazał braki w przygotowaniu
  • Odpowiedz
  • 0
@emilio-cosso: przejrzyj sobie ten tag jeszcze ze stycznia. To samo z wywiadem z prezydentem. Jeszcze go nie było, a już źle, że go organizują. Nie przeczytasz nic pozytywnego na tym portalu o kanale zero, mimo że pozytywów jest wiele. Sam defetyzm i hejt.

Możesz mi wierzyć lub nie, ale to nowość na wypoku. Dopiero od czasów patogal i patostreamow naleciala się tutaj dzieciarnia.
  • Odpowiedz
Od momentu kiedy tylko ten pomysł od Stanowskiego wyszedł, hejtujecie hejtujecie i jeszcze raz hejtujecie.


@Zakimar: z tym się nie zgodzę, na początku leciał hejt głównie na kanał sportowy, wieszczenie upadku, unsuby, czekanie na spadek poniżej 1mln subów, a Stano był raczej chwalony (ale często w kontekście zaorania kanału sportowego, więc w sumie to chwalenie to też #!$%@? ks) i nazbierał w końcu te kilkaset tysięcy subów przed startem. Niestety dla
  • Odpowiedz
@Zakimar: I teraz pytanie, czy Stanowski ma taki wierny fanbase niczym wyznawcy czy może ma tyle hajsu / albo partia mu sypnęła żeby sobie zrobić kampanię marketingową w internecie
  • Odpowiedz