Wpis z mikrobloga

Zawsze mam beke z tych antysystemowycyh prawaków, którzy krytykują mainstream za rzekoma uległośc wobec Brukseli , a z drugiej strony proponuja aby siedziec cicho gdy małe Węgry blokują pieniadze dla Polski, siedzieć cicho gdy Putin oskarży Polske o wywołanie II wś (Korwin i Bosak to proponowali) lub lamentują, że nie ulegliśmy Łukaszence kilka lat temu i nie miał on wyjscia w sprawie granicy.

#polityka #neuropa #bekaznarodowcow
szurszur - Zawsze mam beke z tych antysystemowycyh prawaków, którzy krytykują mainstr...

źródło: Screenshotikkj

Pobierz
  • 7
@szurszur: wielomski to jest poziom odklejenia braunistów. 12 lat temu istniało coś takiego jak prawica.net, czytywałem to czasami zamiennie z nową fantastyką.
Wielomski tam przodował w odklejeniu, przewidywał że w 2020 na świecie będą tylko trzy państwa: Unia LGBT (zachód) kalifat islamsko-murzyński oraz carstwo konserwatywnego mira. No i że za wszelką cenę musimy dołączyć do tego ostatniego, bo tylko tam zbawienie w Chrystusie.

Typ jest zbyt konfiarski nawet jak na konfe.
@thorgoth facet jest monarchistą, który marzy aby Polską rządził monarcha samodzierżca na wzór cara rosyjskiego, założył nawet swój klub monarchistyczny, który jest mniej więcej tak samo poważny jak Klub Przyjaciół Myszki Miki, do którego należy m.in. "ksiądz" Rafał Trytek, który jest nieco grzeczniejszą wersją Woźnickiego - uważa, że oficjalny Kościół Katolicki jest w stanie herezji od Soboru Watykańskiego II i od Piusa XII nie ma już legalnych papieży, a szerzej znany jest
@galicjanin: ooo tak, pamiętam, msze w rycie trydenckim, nazywanie papaja antypapieżem bo ekumenizm to zło i generalnie świat upada bo już na stosach nie płoną heretycy.

tam dobrze czajnik przegrzało
@thorgoth: @galicjanin: Wielomski jest też współautorem "Encyklopedii Białych Plam" wydawanej przez Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne w Radomiu w latach 2000-2006, której redaktorem naczelnym był Artur Winiarczyk, późniejszy redaktor naczelny miesięcznika "Egzorcysta". I w skład komitetu "naukowego" której weszli Jacek Bartyzel, Henryk Kiereś, Jerzy Robert Nowak, ks. Stanisław Kowalczyk, Stanisław Majdański, Mieczysław Smoleń, Andrzej Leszek Szcześniak i ks. Zygmunt Zieliński. I wśród autorów haseł w której są oprócz w/w również m.in. Stanisław