Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem jakiś dziwny czy pozerstwo samochodowe to norma w dzisiejszym świecie?

Widziałem ostatnio hyundaia i30N, który był obklejony wieloma naklejkami trochę jak auto wyścigowe. Dużo ich była, a na masce jebutnie wielka naklejka z logiem nurburgring. Zapytałem właściciela jak mu się na torze jeździło.

Odpowiedział, że nigdy na torze nie był

Już się przyzwyczaiłem, że ludzie kupują jedynego hot hatcha z gwarancja obejmującą trackdaye i nigdy z tego nie korzystają, ale to jest jakiś wyższy poziom abstrakcji (_ )

#motoryzacja #samochody
  • 10
@cwlmod: taki redflag bo ktoś "lubiący" nring skoro nakleił sobie aż naklejkę musi lubić jazdę więc i samochód wykorzystywać z przyjemnością czyli trochę szybciej, mocniej, agresywniej. Stateczna osoba w zasadzie samochód będzie wykorzystywać najspokojniej i najnudniej jak może. Sam jestem trochę szajbus na drodze, ekspoatuje samochód ile się da(oczywiście legalnie bez zapier..w zabudowanym 190) więc od siebie bym samochodu nie kupił.
  • 0
@fff112: Ale jak kupujesz samochód sportowy to czego innego możesz oczekiwać?

Osobiście to ja trochę gardę ludźmi, którzy kupuje te wszystkie m powery/amg/rs i nigdy na tor nie pojadą. Nie dlatego, że oczekuję że będą się ścigać, tylko wiem po sobie ile frajdy daje jazda na torze, a jak ktoś nie chce na niego pojechać to znaczy, że po prostu się boi nawet zbliżyć do niego.

2 tygodnie temu na modlinie
  • 0
@Retoryk: Cry me a river dzbanie xD

Najwyraźniej ty jesteś takim pustym pozerem i boli cię, że ktoś wytknął ci że udajesz a nic sobą nie reprezentujesz xD