Wpis z mikrobloga

wiem wiem, śmieszki heheszki, a "kobiety to cvrwy c'nie mati? HEEHE", ale skrzyknąć się i wynająć łódkę w tyle bab to nie jest żaden duży wydatek.


@LezliNilsen: xD wcale. No grosze po prostu.

Mój były szef tak spędzał wakacje. Co prawda miesiąc czasu, ale z przelotami na miejsce (Karaiby, Polinezja etc.) poniżej 300-350k PLN nie schodził, a brał mały jachcik. Sam kapitan takiej łajby brał kilkadziesiąt tysięcy PLN na miesiąc i
@LezliNilsen: a kto by tym niby sterował ?? Serio, większość z nich jest nieporadna do tego stopnia ze nie potrafi podłączyć prostownika do akumulatora a ty mówisz o żegludze... oczywiście dopisze tak jak koledzy że za kasę męża, żeby przeżyć przygodę z egzotycznym nieznajomym...
@sEB-q

@LezliNilsen: a kto by tym niby sterował ?? Serio, większość z nich jest nieporadna do tego stopnia ze nie potrafi podłączyć prostownika do akumulatora a ty mówisz o żegludze... oczywiście dopisze tak jak koledzy że za kasę męża, żeby przeżyć przygodę z egzotycznym nieznajomym...


Yyy kvrwa wynajęty sternik do sterowania kvrwa łodzią, bo one i tak są nayebane?