Wpis z mikrobloga

@malinq: Dwutlenek węgla jest gazem cieplarnianym co zostało udowodnione już 150 lat temu, a jego poziom rośnie znacznie co jest udowodnione w pomiarach https://www.noaa.gov/news-release/carbon-dioxide-now-more-than-50-higher-than-pre-industrial-levels , czego więcej chcesz z dowodów? Nie wszystko w nauce da się jeden do jednego sprawdzić w warunkach eksperymentalnych, nikt nie zrobi repliki Ziemi 1 do 1 i nie sprawdzi efektów dwutlenku węgla
Jak idę z moim psem na spacer, to średnio mamy po 3 nogi.

@OlaKordasOfficial: I to jest oczekiwane. Powód do zmartwienia by był gdyby jakiegoś dnia średnia zaczęła się zmieniać w sposób nieoczekiwany. Co się dzieje na ziemi.
@venomik: jeśli ten obrazek jest fejkiem i ta konkretna mapka zawsze była czerwona to fakt jest to zwykłe oszustwo i dałem sie zmanipulować natomiast faktem jest że te mapki serio są robione teraz na czerwono nawet miesiąc temu latały onetowskie prognozy pohgody gdzie było +5 i były już zaznaczone na czerwono że łomatko jakie upały XD skoro te mapki działają tak że jest skala koloru adekwatna do temperatur to jakim prawem
@OlaKordasOfficial: już ktoś kiedyś wyjsnial, że to różne rodzaje map z różnych momentów prognozy pogody i to zwyczajna manipulacja. ale przygłupy dalej się na to łapią i łykając guwno jak pelikan śmieją się z lewadzkiej logiki xD typowe prawactwo jest typowe.

tu jest mem z płaczącymi dziećmi i królikiem o prawicy i zmyslonych problemach xD
Serio tak ciężko stwierdzić, że to manipulacja?


@uriel_ck: no ciężko, bo nie rozumiem do czego miałoby mnie zmanipulować xD Że niby chcą mi podprogowa przekazać, że 25 stopni to super upał, a 5 lat temu nie mieli mapy temperatury tylko satelitarną? Wyjaśnij o co chodzi w tej manipulacji wg Ciebie
@malinq Rostock i dresden mają tą samą barwę, a różnicy jest 5 stopni, a między dresden, a Berlinem jest różnica barw, a tylko jeden stopień.
I tyle, albo źle przygotowana mapa, albo zmanipulowana specjalnie. Pamiętaj, że to ty doszukujesz się jakiś podtekstów pisząc, że niby "masz zaznaczone prawdopodobnie ciśnienie", jak już pisałem, ciśnienie oznacza się inaczej.
Czemu mieliby coś kręcić? Nie wiem, choć się domyślam. Może dlatego, że zieloni tracą poparcie wśród
Pamiętaj, że to ty doszukujesz się jakiś podtekstów

Rostock i dresden mają tą samą barwę, a różnicy jest 5 stopni, a między dresden, a Berlinem jest różnica barw, a tylko jeden stopień.

@uriel_ck: xD
@OlaKordasOfficial: tutaj widać jak łatwo idzie manipulować tłumem ;)
Już sami ci co wymyślili 'globalne ocieplenie', zmieniają narracje na 'zmiany klimatyczne', bo każdy widzi jak jest, ale wykopki chyba jeszcze o tym nie słyszeli, muszą zacząć powtarzać to w mediach, żeby zmienić ich myślenie
Całe szczęście, że tych wszystkich wierzących w te bajki idzie spotkać tylko na wykopie, w internecie xd
@Frygus96: Chodzi o to, że wybiera się mapki pod tezę. A jeśli ktoś myśli, że wpompowywanie w atmosferę milionów ton CO2 nie ma wpływu na klimat, to jest żyjącym dowodem na upadłość polskiego systemu edukacji. Nawet rozsądne prawaki nie negują globalnego ocieplenia:
deletenomads - @Frygus96: Chodzi o to, że wybiera się mapki pod tezę. A jeśli ktoś my...