Wpis z mikrobloga

@l_lucky szacun gościu i gratulacje! Dla Ciebie jako fana naprawdę jest się czym pochwalić. Swoją drogą Lego wymyśliło bardzo ciekawy koncept z tym konkursem.
5% od kwoty netto (minus podatek, koszty wysyłki i „handling cost”) przynajmniej tak jest napisane w regulaminie


@l_lucky: Ale te 5% razy 30 000?
Te grafiki przedstawiające model skąd pochodzą? To są rendery czy zdjęcia?
Mówisz, że instrukcję trzeba zrobić samodzielnie? Myślałem, że jak masz projekt w stud.io to jest tam opcja automatycznego generowania instrukcji ;)
ok za ponad 1900 elementów


@FightingCookie: Ja rozumiem, że oprócz znikomego kosztu samych klocków trzeba doliczyć koszty reklamy czy utrzymania sklepów, ale argument że jest "dużo" klocków uważam za debilny. Bo tam wcale nie ma tego dużo, tylko do liczby elementów wliczane są części o tak małej wielkości, że czasem trzeba je pod lupą oglądać. Przypomina mi to słynne PMPO przy opisach mocy głośników, ta sama zasada. Niby prawie 2k "elementów",
@kolejne_juz_konto: w porównaniu do innych zestawów lego tu jest ten istotny aspekt o którym chyba niewystarczająco napisałem( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zgadzam się z ilością plastiku chociaż i on wyznacznikiem krytycznym w zestawach vs cena LEGO nie jest. Do dziś w community lego nie jest to rozwiązany spór jak oceniać wartość zestawu i kiedy cena jest odpowiednia, dobra czy bardzo wysoka za lego. Skrótem prostym jest zawsze porównywanie
@l_lucky: Gratuluję i podziwiam umiejętności. Cieszy mnie, gdy ktoś łączy swoją pasję z zyskiem. Dobrze liczę, że przytulisz z tego z pół miliona? Jeszcze raz gratulacje.