Wpis z mikrobloga

@l_lucky: wygląda zacnie, ale powiedz mi, czy jest jakiś powód, dla którego Lego jednocześnie utrzymuje Lego Ideas i Bricklink Designer Program? Ja wiem, że kiedyś Bricklink był niezależną platformą do sprzedaży, ale teraz i tak należy do Lego. Nie mogę tego pojąć
  • Odpowiedz
@l_lucky: patrze na komentarze i się zastanawiam. Cena jest bardzo przyjemna i ok za ponad 1900 elementów. No fajna cena dla ludzi siedzących w lego nie ma co ale gdy normalni ludzie nieuzależnieni od LEGO słusznie widocznie komentują że ponad 600 zł za twój zestaw to coś nie do ogarnięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) może i faktycznie my afole inaczej zdecydowanie na to patrzymy

Chociaż tak z
  • Odpowiedz
  • 3
@bandy bo Lego ideas zaczęło generować frustrację. W ideas wybiera się pomysł. Designerzy Lego projektują na podstawie tego pomysłu zestaw. Tutaj wybiera się faktyczny set. Dodatkowo są zdecydowanie bardziej jasne zasady w BDP. I mówiąc szczerze Lego bardzo mocno idzie w BDP
  • Odpowiedz
@l_lucky: Gratuluję spełnienia marzenia, bardzo ciekawego zresztą :D

Przy okazji chciałbym wyrazić swoje ubolewanie, że nie powstają już tematyczne zestawy Lego; obecnie w ofercie poza Lego City i Castles są już chyba tylko same zestawy na licencji :(
  • Odpowiedz
@l_lucky: gratsy!

nie powstają już tematyczne zestawy Lego; obecnie w ofercie poza Lego City i Castles są już chyba tylko same zestawy na licencji :(


@Tadzimierz też mam takie wrażenie. Kupuję lego dla chrześniaka 9lvl , tak ze 2 razy w roku dostanie zestaw w budżecie 150-200zł, i obecnie nie mam już mu co wybrać. Kupione w ciągu paru lat statki kosmiczne z Star Wars (Tie Fighter, X-wing) jakieś ze dwa
wrednybombelek - @llucky: gratsy!
nie powstają już tematyczne zestawy Lego; obecnie w...

źródło: space lego

Pobierz
  • Odpowiedz
Zostanie wyprodukowanych maksymalnie 30 000 kopii


5% od kwoty netto (minus podatek, koszty wysyłki i „handling cost”) przynajmniej tak jest napisane w regulaminie

@l_lucky: jak wyprodukują te 30k zestawów to odejmując te wszystkie podatki i opłaty to i tak wychodzi całkiem pokaźna kwota, gratki!
  • Odpowiedz