Wpis z mikrobloga

Szanowni brodacze, bracia i siostry. O nie, ino nie to, baba z brodą to by była heca.
A tak serio to chcę mieć brodę. Taką wielką jak Rumcajs. Czy ktoś ma jakieś wspaniałe rady jak przeżyć okres zapuszczania? Czy mogę golić wąs? Czy to co mi wyrasta na policzkach mogę przycinać? Chodzi o to, że rośnie nierówno, jakieś placki mam ale może po jakimś czasie coś z tego się urodzi? Kupiłem jakiś olej do brody na porost i wcieram. Mam też szczoteczkę xD.
Jak Wy sobie radziliście z okresem przejściowym?
#modameska #brodaboners #broda #barber #fryzura #wlosy #niebieskiepaski #niebieskipasek #lifehack
  • 6
@AltCtrlSpace: ile masz lat? Bo jak 22 i słabo rośnie to nie spodziewaj się że za rok będziesz rumcajsem :>
Bądź cierpliwy. Wszystko możesz przycinać, a nawet powinieneś. Po prostu przycinasz mniej tam gdzie chcesz dłuższą, więcej tam gdzie krótszą. Cała broda na jedną długość wygląda fatalnie. Placki raczej trzeba zaakceptować i ew. tam golić - nie ma sensu trzymać dwóch kłaków na krzyż.

Jak Wy sobie radziliście z okresem przejściowym?
@AltCtrlSpace ależ ja strzygę na codzien męskie brody i w moim kanonie estetyki po prostu to nie wygląda, jest coś niepełnego, bardzo dziwnie. Oczywiście, gdy klient nie życzy sobie mieć wąsa nawet po mojej sugestii, że lepiej byłoby z, nawet z krótkim i skonstruowanym, to mu go rzecz jasna zgalam ¯_(ツ)_/¯
I kozie bródki z wąsem to też styl van dyke.
Nie wiem, ogolony was kojarzy mi się z muzułmańskimi fighterami MMA
  • 0
@BeDoEl mnie się ogólnie wąs nie podoba i często nie wyobrażam sobie kogoś z wąsem. Mam wielu znajomych którzy mają brody a nie mają wąsów. To samo aktorzy. Wąs pasuje tylko do bujnej brody.

Mam na myśli wąs wąs a nie popierdółkę ( ͡º ͜ʖ͡º)