Wpis z mikrobloga

Cóż za piękny dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
statek zatopiony,
kilka samolotów stracone,
z zapowiadanego 40k atakujących Kupiansk został gruz (coś nie słychać aby wychylili czubek nosa poza okopy, no może poza zniszczonym konwojem),
kasa z UE na wsparcie jest.

Pięknie idzie terrorystycznej rosji operacja specjalnej troski ( ͡º ͜ʖ͡º). Oby jak najdalej od naszej granicy.
Ps. Widać po wysypie wolyniow, bander i innych mokrych snów onuc że piecze.

Aż strach się bać co zrobią jak f16 wejdą do gry ¯\(ツ)/¯

#wojna #ukraina #rosja
  • 33
wolisz mieć terrorystów z rosji za sąsiadów?


@Komorczak: Widzę, że geografia nie jest twoją mocną stroną.

Wskaźniki ekonomiczne są na+ i to całkiem spory.


Podobnie jak ekonomia.
@stdmat:

Widzę, że geografia nie jest twoją mocną stroną.


Przecież wcześniej pisałem o Królewcu ( ͡º ͜ʖ͡º)
A teraz spójrz na mapę i wyobraź sobie jak by wyglądała, gdyby zamiast Ukrainy była tam terrorystyczna rosja
A teraz spójrz na mapę i wyobraź sobie jak by wyglądała, gdyby zamiast Ukrainy była tam terrorystyczna rosja


@Komorczak: A teraz spójrz na mapę i powiedz mi które okupowane przez Rosjan tereny graniczą z Polską.
@stdmat:

A teraz spójrz na mapę i powiedz mi które okupowane przez Rosjan tereny graniczą z Polską

Na szczęście dzięki wsparciu innych krajów żadne - a im dalej terroryści od naszej granicy tym lepiej.
Co do Królewca - nie ma się co martwić w razie problemów ogień na cały obszar i zrównanie z ziemią. Nie powinno to nastręczać większych problemów (a potem możemy ten teren przekazać Czechom ( ͡° ͜
@wojmad: W jakim interesie Polski jest ciagła walka Ukraińców ?
Byśmy mieli więcej uchodźców ?
Byśmy ciągle wysyłali paliwo i uzbrojenie na Ukrainę ?

Ukraina najlepiej jakby odzyskała całość terenów przy pełnym wsparciu NATO, rosja się rozpadła/ zahamowała imperialistyczne zapędy. To jest lepszy interes dla Polski a nie impas :P
Na szczęście dzięki wsparciu innych krajów żadne - a im dalej terroryści od naszej granicy tym lepiej.

Co do Królewca - nie ma się co martwić w razie problemów ogień na cały obszar i zrównanie z ziemią.


@Komorczak: Całe szczęście, że Rosjanie nie stacjonują na Białorusi...