Wpis z mikrobloga

Jest możliwość, że moje #gpu zaczęło mieć problem z cewkami po zmianie zasilacza #psu? Generalnie śmieszna sprawa, bo poprzedni (Vero 600w, jeszcze spod brandu silentiumpc) wymieniłem bo wentylator zaczął hałasować. Kupiłem nowy (MSI MAG 650W), ale ten okazał się mieć podobny problem już od nowości ( nie wspominając o z------m przewodzie zasilającym). Zwróciłem go więc, i kupiłem nowy Vero 600 W ale już spor brandu Endorfy. I teraz zaczęły napierdzielać cewki w GPU przy większym obciążeniu xD Teoretycznie to ten sam PSU teraz (choć też nie do końca, bo np przycięli i teraz nie ma dodatkowego 4 pinowego zasilania do cpu w tym nowym modelu) co był przez ostatnie 3 lata chyba i trochę nie wiem co teraz, nie chce mi się kolejny raz wymieniać tego j------o zasilacza xD
#komputery
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

działają przecież :P


@Vunshi: no i tu przechodzimy do sedna sprawy czyli nie ma działać, ma działać bez zarzutu. Polecam ten mindset podczas przyszłych zakupów.

będący w każdych polecajkach od wszystkich techliptonów itp MSI był z-----y xD


@Vunshi: no co ty, niemożliwe. Na pewno złych polecajek używałeś, innych musisz spróbować bo rużne som ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@purrminator: przecież coil whine występuje też przy zdecydowanie lepszych zasilaczach i innych częsciach i jakość wykonania nie musi tu mieć akurat nic do rzeczy.
  • Odpowiedz