Wpis z mikrobloga

Jutro startuje długo wyczekiwany projekt Stanoskiego który według zapowiedzi ma "#!$%@?ć polski internet"
A ja kontrowersyjnie powiem że Krzysiu przeszarżował z tym projektem (zobaczymy w przeciągu najbliższego roku czy to wypali)
No bo umówmy się komu będzie się chciało dzień w dzień oglądać czy słuchać w formie podcastów (ja tak robię) livów prowadzonych przez jakichś #!$%@? fajnopolaków wywalonych z tv jak Meller, Raczek, Ruciński czy Izy Krzan jeszcze niech jutro Norbiego ogłosi xD
Jak dla mnie to wystarczyło by żeby robił na swoim kanale dokładnie to co robił w KS czyli
-Mazurek i Stano czyli kontent dla Mariuszy z Brighton
-Dziennikarskie Zero w którym masakruje jakąś kretyńską celebrytkę czy tam innych pustaków i oszustów
-Stanowisko w którym mówi parę słów o sporcie czy tam Ekstraklasie
-Od czasu do czasu jakiś HejtPark z ciekawym gościem
-Jakiś stały ustalony live w którym Paczul, Rudzki, Kowal czy Wądołowska gadają swoje farmazony o piłce czy ogólnie jakieś #!$%@? o szopenie dla kontentu
-No i oczywiście lajwy po ważnych wydarzeniach sportowych
Tyle nic więcej
To wszystko robiło by dalej ogromne liczby, hajs i pogrążyło KS na którym na pewno chcę się odegrać
Po Cholerę płacić miesiąc w miesiąc zajebistą pensję jakimś Matczakom, Tedem, Rucińskim czy innym przychlastom których nikt nie lubi xD
On rzucił się z motyką na słońce i zobaczymy czy nie przeszarżuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kanalsportowy #kanalzero #weszlo #famemma #stanowski
Cosipi - Jutro startuje długo wyczekiwany projekt Stanoskiego który według zapowiedzi...

źródło: Screenshot 2024-01-31 20-49-43

Pobierz
  • 14
@BamBamBigelow: @Cosipi @testoviron17 Według mnie ten kanał ma spore możliwości, mało jest wartych uwagi kanałów, edukacyjnych, naukowych itp.. Np. ten leśniczy zrobił zajebiste pierwsze wrażenie i może trafić do ludzi. Każdy znajdzie coś dla siebie i chyba o to w tym chodzi.. przy okazji może zaciekawi Cię coś i rozwiniesz wiedze.
@Cosipi: Nieźle Kszysiu sobie wykalkulował, ciągnął wózek o nazwie Kanał Sportowy, a teraz będzie podobnie. Nie chce mi się wierzyć, że ludzie będą tłumnie oglądać produkcje Żakowskiego, Zaorskiego czy kurczaka, może będą mieć na początku wyświetlenia po kilkadziesiąt tysięcy z racji świeżości projektu, ale na dłuższą metę nie widzę sukcesu.
@Eptu: @BayzedMan @testoviron17 Oczywisty jest fakt że odcinkowo najwięcej wyświetleń będzie robić produkcja Stanowski oraz Mazurek, mniejsze pogramy z racji tematu będą słabsze, ale dla argorytmu też takie potrzebne są.. Co nie zmienia faktu że moc liczbowa będzie na LIVE z terenu bieżących sytuacji.. Gdy wyjdzie gówno, a oni tam będą jako jedyni na YT to będzie o nich głośno i sporo nowych userów zdobędą.
@Cosipi on na pewno tam nie będzie płacił pensji od tak. Na bank z każdym jest dogadany na kasę od wygenerowanych wyświetleń.
95% wyświetleń to dalej będzie jego content wiec czemu ma ich utrzymywać. Jak ostatnio xD
@Cosipi: Tak tylko wymienię, że poza Weszło to Stanowski zrobił:
- portal Wyszło, lajfstajlowy zdechł po bodajże roku,
- portal Pawełki, zdechł chyba po paru miesiącach,
- jakiś portal sprzedający książki sportowe, to chyba reaktywował jeszcze raz przy KS,
- radio Weszło FM, jak sam mówił ciągle jechało na minusie,
- do tego miał budować akademie w Kongo - coś o tym cicho ostatnio,
- kolejna akademia miała być w Warszawie,