Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Saddam_Husajn: Człowieczku, ja się z ciebie nabijam a najlepsze bo chwalisz się na wykopie jakimiś tekstemi o laskach rodem z "porad dla inceli jak wyrwać laskę" na youtube, o mnie możesz myśleć co chcesz, jeśli nabijanie się z ciebie to zakompleksienie to dla mnie może być xd mi wystarcza to, że się ponabijałem i nie skompromitowałem się takim żałosnym "sposobem na ruchanie" xd
Zresztą nadal się nieźle chichram, widać, że zabodła
@voldi: Ja tu nie widzę nabijania się tylko płacz z zazdrości bo zazdrościsz innym ludziom powodzenia. Coś co dla mnie czy innych atrakcyjnych facetów jest normalnością dla Ciebie jest tylko mokrym snem. Marzysz o tym żeby przeżywać takie przygody. Jednak nie masz na to żadnych szans. Beka z takich spoconych sojaków jak Ty jest nieziemska. Taki wygląd Twój jak na obrazku.
Saddam_Husajn - @voldi: Ja tu nie widzę nabijania się tylko płacz z zazdrości bo zazd...

źródło: 2f7

Pobierz
@Saddam_Husajn: Po czym poznać 0 totalne? Zero nie pokaże co ma stara się naskoczyć jak dzieciak, że ktoś jest jakiś, jeszcze raz dziecko... nie wiesz co ja mam czy ktokolwiek inny a jakbyś wiedział, to byś się zdziwił.
Naskakiwać możesz debilu na to co napisze a nie na to co mam bo tego nie widzisz i nie sprawdzisz a mimo tego zazdrościsz i wyciągasz jakieś memy jak gimbaza xd
Co mi
@aa-aa: Wiem, w Skandynawii była już testowana taka śmieszna apka ze zgodą na seks, ale pisali, że w sumie w świetle prawa nie ma ona znaczenia... stąd pisałem o nagrywaniu całego zajścia, ale to zaraz lewica wymyśli, ze jak się w trakcie odwidziało to masz pół sekundy na wyciągnięcie...
W każdym razie jeśli coś takiego kiedyś by weszło to lepiej ze sprawdzonymi partnerkami, na szczęście na razie nie zapowiada się na
@toniemojekonto1 Wy tu gadu gadu a ja jako kobieta widzę inny problem. Obecna definicja gwałtu wyczerpuje temat w 100%. Zmieniając ją na jedynie udzielenie zgody na stosunek lub nie, usuwamy ze znaczenia gwałtu takie sytuacje jak np szantaż czy oszustwo. Dotyczy to oczywiście w praktyce niewielu sytuacji, które byłyby łatwe do udowodnienia, ale one jednak są codziennością. Dla przykładu: "pani/pan się godzi na seks, w zamian nie tylko zatrzyma posadę, ale dostanie
@voldi: tutaj już nawet nie chodzi o to ze jej się coś odwidzi. Tutaj autentycznie będzie strach zostać z kobietą sam na sam bez kamer i męskich świadków. Super przyszłość lewica gotuje. Napewno wtedy ktoś je zatrudni do pracy nie mówiąc o tym ze będą traktowane jak trędowaty bo mężczyźni będą osrani wiedząc ze każda osoba z waginą moze zrujnować im życie na życzenie.
@voldi: Dobra, #!$%@?, przeczytalem twoje komentarze i żałuję że się w ogóle tu udzieliłem xD

Domniemanie winy, no ja #!$%@?, chłop nie zna postulatów lewicy a przychodzi tu szczekać. Domniemanie winy łamałoby konstytucję cepie.
Myślę, że przeceniasz swoją pozycję i każdego widzisz jako członka tagu przegryw, a mógłbyś się kurna zdziwić z kim masz do czynienia, mogłoby się wtedy okazać, że twoja internetowa faja mięknie ;)

Widzisz ja mam ten wiek, ze na mnie przechwałki o tym, że ktoś rucha albo pije w necie nie robią wrażenia, bo większość ludzi normalnie i ciągle rucha i pije kiedy chce... to tak jak z pieniędzmi, jesteś w stanie
@Wink:
przeczytałeś tak?
przeczytałeś zdania:

Ty chyba nie znasz postulatów lewicy, w żadnym kraju na świecie, nawet w Skandynawii nie ma tak urojonego prawa jak to co postuluje lewica, jednym z głównym postulatów poza tym "tak" jest domniemanie winy.

Przy połączeniu domniemania winy i "tak na zgodę jedynym co może cię uratować jest nagranie całego zajścia xd

i po tym napisałeś:

USTAWA NIE WYMAZUJE DOMNIEMANIA NIEWINNOŚCI. Ile wam to trzeba pisać?
@NonOmnisMoriar: Jak ostatnio pisałem dłuży psot miał ponad 8500znaków bez znaków białych, gwarantuje ci, że eseje w moim wykonaniu są o wiele dłuższe niż wpisu, które pisze się 30-60s.
Za moich czasów się tak pisało, ludzie potrafili przeczytać taki tekst w kilka sekund i napisać w pół minuty ;)