Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Logika mężczyzn: chłop nie może przesadnie dbać o siebie bo nie jest meski. Mężczyźnie wystarczy dobra fura żeby przciagnac laski blachary. Kto wymyślił ze mężczyzna nie może dbać o sobie bo musi być meski i tacy mężczyźni podobają się kobietom?
Wymyślili to tzw. Chady żeby nie robić sobie konkurencji.

Kobieta: musze dbać o siebie żeby przyciągnąć najlepszego kandydata uroda. Na tiktokach instagramach filmy bab pindrzacych się przed lustrem, recenzje kosmetyków, ubrań. Każda kobieta ma poprawiane usta. Ładna kobieta na ulicy nie robi wrażenia bo za nią idzie 5 ładniejszych.

Mezczyzni: dlaczego kobiety mają tysiące par na tinderze a ja tylka jedna????

Mężczyzna przystojny chad nie będzie mógł opedzic się od kobiet... chadów jest 10% urodzić się takim jest jak wygrać życie. Bogate kobiety kręcą się u twego boku, młode, ładne, starsze. Nie musisz się starać, uganiać za kobieta.

Jakbym była mężczyzna to inwestowalabym w urodę na maksa, operacje plastyczne, przeszczepy włosów, siłownia.

Mężczyźni praktycznie nie mają żadnej konkurencji, tabuny kobiet są ustawione do przystojniakow.

Mężczyźni dzięki temu że kobiety od dziecka o siebie dbają, malują się kosmetykami matki mają do wyboru kandydatki jak z top model?

A kobiety kogo maja do wyboru?
"Meskich" przegrywow ktorzy nie dbaja o siebie, patyczakow bez miesni, albo spasionych grubasow z niedopasowana fryzura niepotrafiacych ubrac sie jak czlowiek.

Jak kobiety maja zyc w takim swiecie kiedy od dziecinstwa sa uczone ze sa ksiezniczkami a jak dorastaja to mają do wyboru męskie ropuchy?

Mam nadzieję że nowe pokolenie mężczyzn będzie lepiej dbało o siebie, wychowali się na filmie Barbie, zadbanym Kenie i aktorzy męscy są przystojniejsi w tych czasach, nie to co kiedyś... kiedyś wzorem dla mężczyzn był Linda... grubas, z nieciekawa polacka twarza.
Modzi chłopcy oglądają w tych czasach na tiktoku Dominika rupinskiego który sobie makijaż robi więc są nauczeni żeby dba o urode.

Kobieta ma podwójnie trudno, bo szanse na złowienie chada wynoszą około 20%.
Ale co mi z tego jak on bedzie toksyk manipulat, odpowiernik ksiezniczki... Czyli szanse na chada z idealnym chatakterem wynosza mniej niz 5%
  • 9
@klewerewel: no ale o co płacz? Przecież od zawsze chłopom się mówiło, że mydło wystarczy. I mówiły to kobiety.

Więc wychodzi, że mydlo nie wystarczy.

A ogólnie to 3/10 bo odpisałem.