Wpis z mikrobloga

@jarzyn86 Jakbyś kliknął "więcej informacji" to byś pewnie sie dowiedział.

Prawdopodobnie byłoby tam napisane, że płacisz te 349 zł, ale co miesiąc przez 5 lat~, ale najpierw płacisz z 30% opłaty wstępnej w ramach umowy, a po jej zakończeniu masz możliwość zwrotu pojazdu, albo spłaty jednorazowej.
@2027 no tak było :) tyle sam ogarnąłem. Dlatego napisałem ten post w nadziei, że może ktoś mi więcej powie o tym jakie tam haczyki przygotowali. O limicie 10k km też wiem.
@jarzyn86 najtańsza wersja kosztuje 91 tys zł, nie jest to dużo za nowy samochód w tej chwili
Oraz jest to abonament z limitem kilometrów na 10 tys rocznie

SEATFINANCIALSERVICES. 30% 381 zł LEASINGKLASYCZNY–Sumaopłat103%dostępnajestdlanastępującychparametrówleasingu:opłatawstępna:20%, okresleasingu:36miesięcy, wartość wykupu:36miesięcy-1%.Oferta dlaprzedsiębiorców. 20% 564 zł 10% 748 zł 0% 932 zł LEASINGJAKABONAMENT–podanekwotystanowiąmiesięcznąratęnettoLeasinguJakAbonament.Parametryprzyjętedokalkulacjiraty:opłata wstępna:0-30%, okres leasingu:48miesięcy, roczny przebieg10000 km,finalna rataokreślona wumowie. Ofertadlaprzedsiębiorców. Ilekroć mowa jest o miesięcznym koszcie elementu wyposażenia opcjonalnego rozumie się przez to zwiększenie raty miesięcznej