Wpis z mikrobloga

  • 30
@Muszu96 ale to była akcja. Oglądałem i dłoń na myszce mi się pocila. Mam nadzieję że oni żyją i mają się dobrze, choć to mało prawdopodobne... ()
  • Odpowiedz
@rdoor @Muszu96

Terminator żyje,ma kanał na telegramie.Po tej akcji dostał medal za odwagę w boju i karabinek amerykański jako prezent.
Jakiś czas później został trafiony odłamkami z chyba pocisku moździerzowego i przybywał na leczeniu.Prowadzi zbiórki na rzecz wojska i zbiera gadżety do swojego "prezentu".
Z jego pomocnikiem nic niewiem.
  • Odpowiedz
@wjtk123: No rozumiem ale jakoś nie widzę tej fali. Jednego wyraźnie trafia a drugi przestaje strzelać gdy terminator wystrzela "rakietę".
Tzn. nie znam różnicy między heroiczną walką w okopie z kilkunastoma przeciwnikami a normalną walka w okopie- dlatego pytam a nie z ignorancji.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam

Terminator bo kilku w tym filmie położył z karabinu,i uciszył wóz bojowy strzałem z RPG.
Byly z nim wywiady.Pilnowali części terenu i zaskoczył ich wóz bojowy (była mgła),NAPEWNO były minimum dwa bunkry z których się ostrzeliwali.Starszy gość który był sparaliżowany strachem podawał i ladował mu bron.Napewno położył 3, w tym jeden z nich który był od niego o kilka metrów (nie zauważył jego okopu).Na pamiątkę zabrał magazynek i jakaś #!$%@?.....słuchawki nie
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Jasne, rozumiem. Mimo, że nie wszystko widać, to generalnie według raportów szedł tam zmasowany atak. Jeżeli przypatrzysz się wyraźniej, to w pewnym momencie widać nawet jak nasz bohater czeka aż wieżyczka transportera opancerzone zacznie strzelać w drugą stronę i dopiero wtedy wychyla się z granatnikiem przeciwpancernym. Generalnie było tam na tyle gorąco, że żołnierz, który zajmował się podawaniem amunicji załamał się ze strachu i stał się niezdolny do walki -
  • Odpowiedz
@uszyk90: moj top2 filmik z tej wojny, top1 zdecydowanie ukrainski zolnierz, ktory przypadkiem kleka kolanem na mine, po czym sam zaklada sobie staze, szkoda nogi chlopa, mam nadzieje, ze przezyl, jak ktos wie i kojarzy filmik, a ma jakies informacje, niech napisze
  • Odpowiedz