Wpis z mikrobloga

#turbulencja #lotnictwo
Zacząłem śledzić kanał jak został podpromowany m.in na wykopie, było o tym bardzo głośno, sam pamiętam, że rodzinie o tym opowiadałem, bo był to swego rodzaju ewenement, to było ładnych parę lat temu. Naprawdę materiały techniczne dot. lotnictwa były świetne, samo opowiadanie co i jak też było super, po jakimś czasie przestałem śledzić, tak wyszło. Zauważyłem wczoraj informacje, że kanał będzie reaktywowany i się poniekąd ucieszyłem, bo lubiłem sobie dla relaksu puścić jakiś przelot "okiem pilota" i liczyłem na coś podobnego, ale po najnowszym filmie informacyjnym chyba nie ma sensu tego w ogóle śledzić. Dochodziły do mnie jakieś przebąkiwania, że pan Darek delikatnie mówiąc lekko odleciał w różnorakie teorie spiskowe(bo jakoś od 2019 rzadko śledziłem kanał), ale nie sądziłem, że u niego ta skala fiksacji doszła do takiego szczebla. Materiał informujący o powrocie kanału trwa 22 minuty, a jakieś 17-18min z tego to dywagacje na jakieś "szurskie" tematy, no całe kombo, pandemia, covid, szczepienia, globalne ocieplenie i przez krótki moment nawet wojna na ukrainie (choć tu uczciwie przyznam, że tylko o tym wspomniał i się nie rozwijał). Ja nie chcę opiniować czy ma rację, czy nie ma racji, stronie od takich tematów, ale panu Darkowi chyba okres zwolnienia w trakcie covidu bardzo siadł na głowie. Otoczył się wtedy jakąś grupką wspólnej adoracji, w której maglowali ciągle te różne teorie spiskowe i mu to chyba weszło do krwiobiegu. Smutno się patrzy na tego człowieka, bo w jakimś stopniu przypomina mi on Maxa Kolonko, kiedyś szanowany dziennikarz, a teraz ktoś z głęboką chorobą psychiczną. Panu Darkowi tego nie życzę, ale no te najogólniej mówiąc szurskie tematy trochę za bardzo wchodzą do głowy, gdy w materiale informującym o kanale praktycznie całość to dywagacje na te właśnie tematy.
Niech swoistą wisienką tego wszystkiego będzie poniższy screen.
okradzione - #turbulencja #lotnictwo
Zacząłem śledzić kanał jak został podpromowany m...

źródło: 22222

Pobierz
  • 9
@okradzione Pamiętam jak 3 lata temu czekałem z niecierpliwością na nowy filmy. Po obejrzeniu filmu z wczoraj śledzenie Pana Kapitana się dla mnie skończyło. Niech sobie ma na głowie czapkę foliową i niech gada o swoich poglądach , ale z przyjemnego kanału zrobił się burdel. I jeszcze te dziecinne odpowiedzi w komentarzach, i usuwanie komentatorzy innych. Już wyczuwam że po tych wpisach na Wykopie nasz WIELKI filozof będzie wspominać w jakimś filmie.
Kolarzinho78 - @okradzione Pamiętam jak 3 lata temu czekałem z niecierpliwością na no...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
@straszny_cham: Wiesz co tak szczerze to nie mam nic wspólnego z lotnictwem, dlatego początek kanału pana Darka był dla mnie super, bo wiem, że zostać pilotem to nie lada sztuka, więc dojrzenie tego wszystkiego od środka miało ten smaczek. No ale jest jak jest.