Wpis z mikrobloga

#fut naprawdę #!$%@? w dupę temu #!$%@? ea, trzepią #!$%@? gruby hajs na dzieciach kupujących fp, a nie potrafią ogarnąć swojej gry. Kolejny raz popełniają taki błąd, że to głowa mała. Człowiek #!$%@? pierdyliard paczek, nawet #!$%@? walkoutu nie zobaczy, a 3/4 gry trafią Messiego po jakimś #!$%@? błędzie po sbc z #!$%@?. #!$%@? im w dupska
  • 5
@cambell973: Dlatego już w to nie gram, choć były nawet czasy że handlowałem coinsami na allegro, popsuli gre i chyba od 22 już przestałem grać w to badziewie.( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkim też to polecam.
@Yeahido: przecież jakie to są #!$%@?, pod koniec 23 co chwilę rekompensaty, teraz już też zaczynają się błędy w tłumaczeniach i opisach sbc, a teraz #!$%@? to sbc. Odkąd zniknęły karty kondycji to co raz gorzej mi się w to gra, zrobiłem edycję przerwy i wróciłem do 23 jak była po 50 złotych, trzeba chyba przepalić skład w sbc i podziękować. Jeżeli ktoś uważa, że te #!$%@? nie manipulują rozgrywką, to
@cambell973: Najlepiej się gra od września do grudnia. Potem sprzedawałem konto i już tylko sie coinsami bawiłem, grałem od 17 do 22 i nie warto na to czasu tracić, rozgrywka - bugi, delaye, przyśpieszenia, wylewy obrońców i bramkarzy XD w 23 pograłem trochę sezonów online, nawet futa nie odpaliłem. W sumie to nawet nie ogarniam tego nowego zgrania np. ,a niedawno jeszcze miałem miliony coinsów XD