Wpis z mikrobloga

Jak lubie Swiezego tak obejrzenie tego filmu zlasowaloby mi mozg. Wcelowane chyba w dzieci 3-7lat.
Natomiast OjWojtek tak daje rade z ta seria ze stanow, takich ludzi potrzebujemy na youtubie dla doroslego widza! :)
I sprawa trzecia Mini Majk chyba rzeczywiscie ma na poziomie to sushi bo wlasnie Gabriel - pol-Polak, pol-Japonczyk byl przetestowac ta restauracje i bardzo spropsowal.

#friz
corryand - Jak lubie Swiezego tak obejrzenie tego filmu zlasowaloby mi mozg. Wcelowan...
  • 4
@corryand: OjWojtek na propsie, chłop się do siedziby scjentologów gdzie przeciętna osoba nie dość, że nie miałaby odwagi na to, to jeszcze co najwyżej sobie kifflom w gta tylko może pokrzyczeć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gabriel też w porządku, trafiłem kiedyś na jego kanał taki sympatyczny ziomek który umie poprowadzić film w taki sposób, że chce ci się to oglądać.
@topikPajak: haha na bank
@Cztero0404 ale OjWojtek i tak jest niedoceniany na tym yt. Patrzac na jego charyzme, oryginalnosc i pomyslowosc on powinien byc w topce nad Frizem tak szczerze mowiac. Gabriel fajny, duzo o Japoni ciekawych filmow kiedys wciagnalem u niego, potem przestalem ale moze czas nadrobic, wgl on ma taki obraz typowego porzadnego, ulozonego Japonczyka.