Wpis z mikrobloga

#zrzutka #siepomaga #trojmiasto #gdansk #depresja #podatki
Cześć, piszę bo chciałem Wam podziękować, nie spodziewałem się takiego odzewu i takiej pomocy.
ponad 2000 tysiące wykopów dla Znalezisko przerosło moje wyobrażenie.
Udało się uzbierać ponad 11000zł. Tata nie mógł uwierzyć i był w szoku. Z jego strony również płyną do Was serdeczne i wielkie słowa podziękowania.

Na dzień dzisiejszy dostaliśmy z wpłat refundację na prawie 3000zł.
Kolejną rzeczą o której marzę, to wzięcie opieki 24h na jeden miesiąc.
Zaproponowałem to tacie, ale On mówi, że będzie jeszcze bardziej się denerwował, że nie ma w nocy pod swoja pieczą mamy.
Mi zależy na tym, żeby chociaż ten miesiąc odpoczął i w końcu mógł przespać kilka nocy bez wstawania do mamy kilka razy.
Koszt tej opieki to około 5500zł z tego co wyszukałem w necie. Dzięki Wam jest to możliwe.

Mam nadzieję, że uda się też pozyskać jakieś pieniążku z 1,5% podatku, ale o tym dowiem się dopiero pod koniec roku(tak się rozlicza Siepomaga.pl z 1,5%).

Jeszcze raz dziękuję Wam razem z tatą za Wasza dobroć i okazane wsparcie.

Jeśli ktoś chciałby sobie jeszcze zapisać dane do 1,5% podatku to poniżej zostawiam namiary.
Jesteście wielcy:)

PS. Dziękuję @gipsu za kontakt i pomoc, oraz za przekazanie materaca przeciw odleżynom.

https://www.siepomaga.pl/anna-samorok
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1,5%
0241570 Anna
spawngdapl - #zrzutka #siepomaga #trojmiasto #gdansk #depresja #podatki
Cześć, piszę ...

źródło: siepomaga

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@spawngdapl: Trzymajcie się tam! Pozdrowienia!
Pamiętaj, że jak będziecie potrzebować pomocy w składaniu tych wszystkich pism to wal śmiało jak w dym!
  • Odpowiedz