Wpis z mikrobloga

Czy jest tutaj jakaś dobra dusza, która zna się na kampaniach produktowych #google ?
Ustawiłem kampanię, połączyłem konto z merchant Center, zaimportowałem produkty z WooCommerce za pomocą wtyczki Google i ogólnie wygląda jakby wszystko było gites majonez, a reklama się nie wyświetla.
Już się lekko zaczynam poddawać bo nie mam pojęcia co mogłem zrobić źle.

#it #programista15k #programowanie #pytanie
Warcomx - Czy jest tutaj jakaś dobra dusza, która zna się na kampaniach produktowych ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Warcomx: O, to ja lata temu się w to bawiłem jak miałem sklep internetowy (wszystko robiłem manualnie, edytując cały arkusz kalkulacyjny z produktami). Zależy to chyba jak konkurencyjna jest fraza i jaką stawkę ustawisz za kliknięcie danego produktu (tak właśnie to zapamiętałem, nie wiem, czy teraz się tu coś zmieniło, ale powiem Ci, że jeszcze bywają takie akcje, że i konkurencja potrafi wyklikać budżet).
  • Odpowiedz
@junus123: Zależy jaka branża. U mnie to była odzież markowa, niemiecka, skandynawska itd. Na Allegro przed 2013 wszystko szło pięknie - sprzedaży sporo (miałem gdzieś zawsze wystawionych 700-800 produktów - każdy pojedynczy, indywidualny). Potem jak wprowadzili parametr "trafność" przez wielu nazywany "trefność" sprzedaż spadła od razu gdzieś o 60-70%, a potem to praktycznie w ogóle tam nic nie sprzedawałem. Za sklep wziąłem się trochę za późno i ciężko było walczyć z
  • Odpowiedz