Wpis z mikrobloga

Jaka teraz cena w #krakow za malowanie z m².
Mam około 110m² po podłodze, 4 pokoje całość, a przedpokój kuchnia łazienka tylko sufity.

Wszystko przygotowane, mebli brak, podłogę zabezpieczę sam kartonami, dziury zalepione i wyrównane tynkiem, tylko wejść i malować.

Ile teraz za to sobie liczą w #krakow, malowanie 2-krotne, jakaś jasną farba lateksowa (sufit biały, ściany odcieni szarości).
20zl za m² to dobra cena? Zastanawiam się czy wziąć kumpla i zrobić samemu po pracy w tydzień, czy brak "fachiwca" który policzy około 8k za robotę... Pytanie czy okna są liczone do metra, mam dużo balkonowych.

#remontujzwykopem #remont #wykonczenia
  • 9
@gchmurka: teraz są takie farby że jak nie musisz mieć idealnie i w 1 dzień to z poradnikiem z youtube #!$%@? całe mieszkanie jak masz gładzie położone to w ogóle luks xD ja jestem totalnie lewy jeżeli o takie sprawy chodzi a #!$%@?łem i sufity i ściany tylko gładzie miałem już położone, zacząłem malowanie tam gdzie normalnie mam czymś zastawione aby się 'wprawić' i potem w miarę spoko szło natomiast jak
  • 0
Dzięki, chyba potrzeba mnie było przekonać. Maluję dla teściowej, to tylko odświeżenie mieszkania w domu po poprzednich lokatorach. Trochę ufajdaly dzieci ściany przez ostatnie 5 lat i trzeba przemalować.
Malować umiem, 2 lewych rak nie mam... Tylko dla teściowej to wiadomo, że się nie chce ( ͡º ͜ʖ͡º)