Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, miałem trochę wątpliwości co do dziewczyny, z którą od 2 miesięcy jestem w związku. Chodziło mi o jej wierność. Napisałem do niej z fake konta, nie ma problemu pisać o seksie z losowym facetem, próbowałem się z nią umówić to też bez problemu się zgodziła. Dla mnie to jednoznaczna zdrada, trochę boli, ale dobrze ze chociaż tak szybko to odkryłem. Tylko jak to rozegrać? Jak jej powiem ze pisałem z fake konta, to wyjdę trochę na świra, udawać ze przejrzałem jej telefon? Też trochę słabo, chciałbym to zakończyć jak najbardziej boleśnie dla niej, żeby poczuła się jak ja teraz. Może po prostu zablokować bez słowa i zerwać kontakt?
#zwiazki #rozowepaski #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: 2 miesiące i związek? Przypadkiem nie randkujecie po prostu? Masz 15 lat? Bzykaj i się nie angażuj, nie wydawaj zbyt dużo kasy, nie spędzaj czasu zbyt dużo razem, randka + bzykanko i rano do siebie. Nie ma jak #!$%@?ć sobie dobrego bzykanka sprawdzaniem telefonu panny.
  • Odpowiedz
  • 3
@Czekolatka według ciebie po jakim czasie można mówić o związku? przez pierwszy rok tylko bzykać i traktować jak #!$%@?ę, a jak wytrwa rok to zacząć szanować? powodzenia z takim podejściem
  • Odpowiedz
@manqo: Średnio po pół roku dziewczyna zaczyna gadki w stylu "kim jesteśmy". Jeszcze nie spotkałem takiej co by po 2 miesiącach chciała związku. #!$%@? się płaci, ja za seks nie płacę, to znaczy że traktuje lepiej czy gorzej niż #!$%@?ę? Jak się umawiam na randki i bzykam to nie szanuję? I ja mam przyjemność z tego i ona, gdzie tu brak szacunku?
  • Odpowiedz
  • 3
@Czekolatka Jak się zaczyna współżycie to normalny człowiek już by chciał wiedzieć, na czym stoi - jak bzykasz laskę 3 miesiące i ona idzie do innego na szybki numerek to jest okej, bo to tylko 3 miesiące i nikt się jasno nie określił co do statusu? O takich rzeczach się rozmawia, spotykanie się z laską tylko na seks to zupełnie coś innego niż wiązanie się - 21 wiek, ludzie na tyle
  • Odpowiedz
@manqo: ja tam z natury takich rozmów nie zaczynam, a tak jak Ci mówię, dziewczyny zaczynają średnio po pół roku zabawy. Jak dziś zaczynasz współżyć na 2, 3 randce - znasz kobietę raptem kilka godzin. Co ja tutaj mam określać, miłość wyznawać i zapewniać, że nie zostawię do śmierci? Te kilka miesięcy to jazda próbna dla obu stron.
  • Odpowiedz
  • 0
@Czekolatka Ja jednak jestem nowym pokoleniem na starych zasadach i oddzielam te dwie rzeczy - jeżeli laska na 3 randce daje się bzykać to traktuję ją tylko i wyłącznie jako koleżankę do takich spotkań (sam nie zaczynam takich rzeczy) jednak do stałego związku wolę szanującą się kobietę o którą trzeba trochę zabiegać - skoro laska daje Ci siebie na 3 randce, to na tyle łatwo przychodzi jej dawanie dupy, że będąc
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Olać, zapomnieć, nie edukować - niech na następnym gościu też się wyłoży w ten piękny sposób. Moja to spotkanie ze mną odwołała żeby spotkać się z fejkowym gościem. I ta która przy mnie była porządnicka z fejkowym gościem pozwalała sobie na... Nie powiem, bolało. "Dlaczego lubisz niskie" "Lubie niskie bo są ciasne". I nic, zero wzburzenia. Szmacior.
Ciesz sie ze wyniosleś smieci z swojego zycia.
Przykro mi.
  • Odpowiedz
2 miesiące i związek? Przypadkiem nie randkujecie po prostu? Masz 15 lat? Bzykaj i się nie angażuj, nie wydawaj zbyt dużo kasy, nie spędzaj czasu zbyt dużo razem, randka + bzykanko i rano do siebie. Nie ma jak #!$%@?ć sobie dobrego bzykanka sprawdzaniem telefonu panny.


15-latek pyta się kogoś innego czy ma 15 lat.
O ludzie, dokąd zmierza ten świat.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Tylko jak to rozegrać? Jak jej powiem ze pisałem z fake konta, to wyjdę trochę na świra


A co cię obchodzi, co pomyśli potencjalna zdradzaczka o tobie, której i tak nie chcesz? Często przejmujesz się co myślą o tobie ludzie z którymi nie chcesz mieć nic wspólnego? A może chcesz mieć z nią coś wspólnego? Tak czy inaczej, to ona powinna się wstydzić.
  • Odpowiedz