Wpis z mikrobloga

Przydałby się jakiś reset w tym świecie. To jest strasznie chore, że kupę siana zarabiają gówno-influencerzy, którzy kreują pato content dla ubogich umysłowo, a pielęgniarka czy strażak muszą się szarpać o każdy grosz. Wiele lewicowców ma ból dupy o piłkarzy czy generalnie sportowców, ale oni dostarczają super rozrywkę i bardzo ciężko harują na swój sukces, często poddając się nieludzkiemu wysiłkowi, co waży trochę więcej niż post na insta czy pół godziny wyzywania komuś matki na konferencji. Mają też zasięg globalny, a nie ograniczający się do upośledzonej widowni w jednym kraju. Ale przede wszystkim talent i umiejętności, a to zawsze się ceni. A jaki talent ma przygłup z YouTube?

Ewidentnie regulacje w tym przypadku po prostu są potrzebne. To wszystko zaszło po prostu za daleko. Tylko pogłębia patologię w społeczeństwie. Tu już nie chodzi o instagram i nabijanie zasięgów na YouTube. Kasę na to wykłąda kupa sponsorów, tematy przebijają się do mainstreamowych mediów - gazet, portali, a to już jest duży problem.

#patostreamy #famemma #cloutmma #gownowpis #bekazpodludzi #praca #pienaidze #pracbaza #biznes
  • 17
  • Odpowiedz
@Kopyto96: "Wiele lewicowców ma ból dupy o piłkarzy czy generalnie sportowców, ale oni dostarczają super rozrywkę"

tak samo jak influencerzy, poplakales to #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
@FXSe7eN: Oczywiście, że nie. Sportowcy są utalentowani, mają duże umiejętności, oglądasz ich zmagania z radością. Influencerzy wyzywają się od najgorszych na konferencji i to już wystarczy. Nie niosą za sobą nic wartościowego.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: prostytutki też mogą być utalentowane, to ten sam sort niesprawiedliwosci zarabiania duzych pieniedzy w łatwosci, niech zawisną oni wszyscy na drzewach zamiast liści( ͡° ͜ʖ ͡°) A to co ty sobie wartosciujesz wysoko, ja moge wartosciowac nisko
  • Odpowiedz
@Kopyto96: gówno prawda. Mnie przykładowo zapasy zupełnie nie interesują, nawet na najwyższym światowym poziomie, oglądanie tego to dla mnie strata czasu. O wiele bardziej wolałbym oglądać walkę meneli pod biedronką. No i co mi zrobisz?
  • Odpowiedz
@Kopyto96: #!$%@? oni nie zarabiają za to, że są lubiani czy nie tylko za to, że w jakiś sposób wygenerowali dotarcie do odbiorców i je utrzymują. Jakby pielęgniarka generowała szpitalowi tyle zysku co taki zjebo influencer to też by tyle zarabiali.
  • Odpowiedz