Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym zapytać się jakiegoś guru blackpillu i skali 1-10 jak wygląda dziewczyna 7/10 albo chłopak 7/10 uniwersalnie? Jakieś zdjęcie czy coś, bo mnie to ciekawi ogólnie. Ja siebie oceniam na jakieś 6/10 może 6.5 lekko ponadprzeciętnie ale też nie ponad w miarę przyzwoity jestem. Bo mnie to jakoś ciekawi bo tu na wykopie to jest traktowane jak by to było w pełni uniwersalne np ktoś pisze jestem 7/10 no ale jak wygląda ta uniwersalna 7? Jak chodzi o mój gust dla mnie np anne hathaway jest jakieś 3/10 bo brzydka dla mnie jest zwyczajnie taka np monicca beluci to z jakieś 6.5 do 7. #blackpill #uroda #rozowepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
  • Odpowiedz
@Revizorek: bo to gówno jest we mnie i nie chce wyjsc. Jako 7-8latek bylem swiadkiem dwutygodniowego romansu matki z jej szkolną miłością. Potem wszystkie laski, na ktore trafialem to byl rak pomieszany z gównianym odpadem. Dziesiec lat temu pochowalem narzeczoną, i od tego czasu odpuscilem sobie te zagadnienia. Trzy miechy temu poznalem cudowna laske, prawdziwy anioł, naprawde, takiej dawki ciepla nie spotkalem nigdy w zyciu. Boje sie, ze bede projektowal na
  • Odpowiedz
@extraordinary_seaman: ja to mam samo też nienawidzę kobiet i mam problem z tworzeniem relacji jakiś emocjonalnych z babami ja nienawidzę ich np za onlyfanse, sprzedawanie nagich zdjęć, dawanie dupy na imprezach, materializm, księżniczko wanie I wiele można wymieniać
  • Odpowiedz
Jak chodzi o mój gust dla mnie np anne hathaway jest jakieś 3/10 bo brzydka dla mni


@mirko_anonim: typical 3/10 bro

masz 30 iq, że nie umiesz OBIEKTYWNIE ocenić urody drugiej osoby czy jak?

oczywiście, że każdy ma gusta i np. jednemu bardziej siedzi brunetka a innemu ruda - ale jak się tak trochę wysilić to każdy potrafi powiedzieć np. jak kształt nosa jest ładniejszy, jakie włosy jakościowo są lepsze itd.
Dietetyq - >Jak chodzi o mój gust dla mnie np anne hathaway jest jakieś 3/10 bo brzyd...

źródło: 03404fb52b7f3c7fe185c228a7583c60

Pobierz
  • Odpowiedz
ja to mam samo też nienawidzę kobiet i mam problem z tworzeniem relacji jakiś emocjonalnych z babami ja nienawidzę ich np za onlyfanse, sprzedawanie nagich zdjęć, dawanie dupy na imprezach, materializm, księżniczko wanie I wiele można wymieniać


@Revizorek: psychiatra i to w trybie pilnym
  • Odpowiedz
dla mnie np anne hathaway jest jakieś 3/10 bo brzydka dla mnie jest zwyczajnie taka np monicca beluci to z jakieś 6.5 do 7


Dlatego takie skale można o kant dupy rozbić, dla mnie Anne Hathaway czy Monica Belucci to bardzo piękne kobiety (i myślę, że dla wielu ludzi, zwłaszcza ta druga wpisuje się w uniwersalne kanony piękna). Z kolei osoby na skali, którą wrzucił wyżej mirek, poukładałabym inaczej w wielu miejscach.
  • Odpowiedz
Dlatego takie skale można o kant dupy rozbić, dla mnie Anne Hathaway czy Monica Belucci to bardzo piękne kobiety (i myślę, że dla wielu ludzi, zwłaszcza ta druga wpisuje się w uniwersalne kanony piękna). Z kolei osoby na skali, którą wrzucił wyżej mirek, poukładałabym inaczej w wielu miejscach. W prawdziwym życiu dochodzi jeszcze taka kwestia, że często sugerujemy się tym, czy kogoś lubimy, co o kimś myślimy i to tez może dodawać
  • Odpowiedz
@Dietetyq: coś obiektywnego jest niezależne od opinii. Np jak masz włączony telewizor to jest włączony co nie? Jak by ktoś powiedział że jest wyłączony za chorego by wzięli, stolica polski jest warszawa nie madagaskar, można ocenić czy woda jest słodka czy słona kolor oczu lub włosów. A ocena urody w skali 1-10 jest czysto obiektywna? Jak każdy ma swoje własne zdanie i inne odczucia xd? Jak byś mi podał słona wodę
  • Odpowiedz
@Revizorek: ale czy Ty rozumiesz że w roku 2024 w krajach zachodnich panuje jakiś kanon urody i można ocenić jednoznacznie kto i jak ten kanon spełnia?

a to że w 1834 albo na Wyspach Wielkanocnych był inny kanon to jest inna historia ...
  • Odpowiedz
Chciałbym zapytać się jakiegoś guru blackpillu i skali 1-10 jak wygląda dziewczyna 7/10 albo chłopak 7/10 uniwersalnie? Jakieś zdjęcie czy coś, bo mnie to ciekawi ogólnie. Ja siebie oceniam na jakieś 6/10 może


@mirko_anonim: Najlepiej wejdź na yandex.com wyszukaj za pomocą obrazu swoją twarz
podobne twarze Ci się wyświetlą i łatwiej obiektywnie ocenić - prawdopodobieństwo największe jest że jesteś 6
  • Odpowiedz