Wpis z mikrobloga

Jaka stawka €/h jest opłacalna jeżeli chodzi o podjęcie pracy w Niemczech? Dobija mnie robota na magazynie w tym samym miejscu gdzie gnije od ponad 3 lat i zastanawiam się nad strzałem zarobkowym przy produkcji/magazynie na 3-4 miesiące. W zasadzie nigdy pracowałem za granicą, języków oprócz ojczystego praktycznie w ogóle nie znam. W necie oferty dla osób bez doświadczenia lub tych co miały styczność z magazynem wahają się od 13,50-15 €/h i do tego w większości przypadków wchodzi zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę. Czy jest to opłacalne ? Na miejscu mam 5k ale muszę zrobić 2-3 nadgodziny, stąd pytanie.
#pracbaza #pracazagranica #niemcy #holandia
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@Bipi7997 jeżeli nic Cię tu nie trzyma, to jedz, na ten gowno magazyn zawsze będziesz mógł wrócić, a jak nic nie zmienisz to zgnijesz na tym magazynie
  • Odpowiedz
@Bipi7997: powinieneś sobie zadać inne pytanie, nie ile zarobisz a ile z tego uda Ci się odłożyć. W Holandii minimalna wzrosła znacznie teraz, znajoma pakuje routery do pudełek za minimalną i ma 2k€ na rękę, przy bezpłatnym zakwaterowaniu, czyli jej oszczędności zależą od tego ile zje w danym miesiącu
  • Odpowiedz