Wpis z mikrobloga

W wieku 31 lat utrwalilem w sobie ciagła rezygnacje.. ciagla proba zmiany, przekombinowalem to zycie.. teraz idac do pracy i tak wiem ze jak zepne poslady to wytrzymam tam 1 rok gora 1,5 roku ( to jest rekord dotychczasowy w jednej pracy czyli 1,5 roku ) wiadomo do wyboru mam jedynie januszexy i gownoroboty w transporcie bo nic nie umiem.

#przegryw #depresja #fobiaspoleczna #bekaztransa #bezrobocie
  • 8
@RandomowyTyp: Ja robiłem w budowlance pół roku potem jakieś skrecanie skrzynek na instrumenty, zima neet, potem kostka brukowa potem z 3 lata na produkcji w 2 zakładach, potem znoiwu neet, nastepnie na stolarni, teraz ponad dwa lata krece fajerą, robota na produkcji to nie dla mnie, bo jak coś mi nie pasuje to kawa na ławe, a tam masz być pokornym i tylko krecisz śrubki za najniższą. Budowlanka była fajna dobrze
@Mawid_Dotyka: ja ogolem w transporcie 7 lat ale na solo glownie w gownorobotach typu kurierka, i szczerze w innej robocie gdzie jest wiekszy kontakt z ludzmi sie nie widze, tylko musze wkoncu sie przeniesc na te naczepy bo juz mam dosc tego dziadostwa na samym C
@Mawid_Dotyka: @RandomowyTyp ja myślałem chwilę pojeździć na międzynarodówce w busie, pozwiedzać, doświadczyć czegoś nowego niż januszex. Ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Na tirach się nie widzę, max bus.

Marzy mi się znaleźć taką robotę że jeżdżę sobie busem 8-9 godzin, mam stałe punkty, mega luz, codziennie jedno i to samo i do domu, za dobrą kasę. Ale jedyne co znajduje to kurierka która mi nie podpasowała albo piekarnia gdzie